Meslek lisesi nasıl bir yer?

Bununda çok basit yöntemi var sınıftan atarsın okuldan atarsın uyarırsın o çocuk dinlemiyorsa seni zaten sal gitsin.

Öğrencilerin kulağına geldikten sonra öğrenciler de buna ayak uydurmaya başlarlar korkudan

Bununda çok basit yöntemi var sınıftan atarsın okuldan atarsın uyarırsın o çocuk dinlemiyorsa seni zaten sal gitsin.

Okuldan 1 öğrenciyi atarsın 2 öğrenciyi atarsın komple sınıfı nasıl atacaksın? Zaten hepsi birbiriyle kaynaşacak. Sanırım siz okul müdürüsünüz bu kadar bilgi fazla.

Okuldan 1 öğrenciyi atarsın 2 öğrenciyi atarsın komple sınıfı nasıl atacaksın? Zaten hepsi birbiriyle kaynaşacak. Sanırım siz okul müdürüsünüz bu kadar bilgi fazla.

1 tane öğrenci serseriyse 2'si de 3üde neden öyle olsun 1'i hayattan kopmuşsa hepsinin mi hayatı kopmuş.

Hocam puanı yüksek keko tipler yokmuş en yakın arkadaşım dedi zorbalık falan yokmuş.

Bu iyi bir şeyde etrafında okul varsa onlardan sıyrılabilecek misin mesela? Dönüyor dolaşıyor biraz sende de bitiyor iş. İstersen fen lisesi oku bela bulacağım dedikten sonra bulursun ama meslek liselerinde bu ihtimal artıyor otomatik.

İyi bir yönetim olursa iyi bir disiplin olursa en kötü okul bile en temiz okul olur.

Güldürme beni meslek lisesindekiler cezadan disiplinden korkup sigara mı içmeyecekler. Bizim okul müdürü çok serttir her türlü cezayı verir buna 1 2 tokatta dahil içen yine içiyor. Fen liseleri bildğiniz gibi inek öğrenci kaynamıyor en azından bizim okul öyle değil iyikide öyle değil ineklerin içinde olmnak istemezdim ne konuşmayı bilirler ne teneffüste dışarı çıkıp hava almayı bilirler...vs

Diyorum ya arkadaşlar her şeyin hayırlısı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı