Meslek lisesinde hangi bölümün önü açıktır?

Kaynakçı ol kardeşim. Yıllarını heba etmek istemiyorsan üniversitenin kapısının önünden geçme. Ülkeden kovdukları doktorların yerine Suriyeli koyuyorlar da kaynakçının yerine adam koyamıyorlar. Dünyanın her yerinde değeri sabit bir meslek. Argon, ve elektik kaynağı öğren. Eline alacağın en ağır malzeme, kaynak çapağı kırma çekici 500gr.

Bence sen şu anda stajda zorlandığın için tüm meslek liselerini kötülüyorsun. Tabii ki bu meslek lisesinden meslek lisesine değişir fakat şöyleki Anadolu hiçbir şekilde meslek lisesinden iyi olamaz çünkü zaten meslek liselilerin üniversite hayali varsa ek puan ve ek kontenjan gibi avantajlardan faydalanabiliyor. Mezun olunca da zaten güzel bir meslek lisesi diploması alırsın koluna altın bilezik diye takarsın. Benim de staj dönemim çok kötü geçiyor aha yarın değiştirmeye çalışacağım büyük ihtimalle sonuç alamayacağım ama gene de meslek lisesi çoğu liseden iyidir okumak istemeyene zor.

Hahah sana göre öyle bakın deneyin yüzde 99 pişman olacaksınız altın bilezik vs. değil ülkede hiçbir şeyin garantisi yoktur. Staj kötü diye değil ayrıca hocaları bile affedersiniz de hoca değil sanki akıllı tahta olmazsa bir şey yapamayacak gibi ve dersler boş. :)

Hiçbir şey katmaz meslek lisesi.
Açik>Anadolu>Meslek :)

Hahah sana göre öyle bakın deneyin yüzde 99 pişman olacaksınız altın bilezik vs. değil ülkede hiçbir şeyin garantisi yoktur. Staj kötü diye değil ayrıca hocaları bile affedersiniz de hoca değil sanki akıllı tahta olmazsa bir şey yapamayacak gibi ve dersler boş. :)

Hiçbir şey katmaz meslek lisesi.
Açik>anadolu>meslek :)

Şu anda bende meslek lisesi sonum ve aldığım eğitim aşırı iyi ben bu aldığım eğitimle freelance bir sürü iş yaptım yabancılarla çalıştım ve ilerdede bu yaptığım projeleri remote çalışmak için portfolyomda kullanacağım. Hadi onu kullanamadım diyelim zaten meslek lisesinden mezun olduğum için aldığım sertifikalar kendi işimi açmaya yeterli. Dediğim gibi okumak isteyene güzel meslek lisesi. Pısırık olmayacaksın.

Şu anda bende meslek lisesi sonum ve aldığım eğitim aşırı iyi ben bu aldığım eğitimle freelance bir sürü iş yaptım yabancılarla çalıştım ve ilerdede bu yaptığım projeleri remote çalışmak için portfolyomda kullanacağım. Hadi onu kullanamadım diyelim zaten meslek lisesinden mezun olduğum için aldığım sertifikalar kendi işimi açmaya yeterli. Dediğim gibi okumak isteyene güzel meslek lisesi. Pısırık olmayacaksın.
Okulun iyidir o ayrı. Biz ders bile işlemiyorduk. Okumak isteyene güzel diye bir şey yok.

Devlet okuluna gidiyorum kardeşim. Burada kimse fakir edebiyatı yapmasın çalışmak isteyen çalışır rahat rahat. İlk senem zaten bilgisayarım falan bile yoktu temelim 0'dı deftere yaza yaza öğrendim ben...

Fakir kafası çalışan çalışır zaten hahaha millet OBP'nin kralını yapıyor biz halen şükür ediyoruz :D
Devam böyle :)

Özel okullarda cidden notların yüksek girildiğini mi sanıyorsunuz? Benim ortalamam 76,99 her özel okul notları yüksek giriyor diye bir olay yok. Yazık kafana dostum :)

Hayır özel okuldan bahsetmedim paradan bahsettim bu arada dostum ortalamam 95 :D
Hem para veriyorsun hem notun mu düşük :D

Yeni konular

Geri
Yukarı