Çözüldü Meslek lisesinde okumak ve üniversitede dijital oyun tasarımı okumak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

twotmcreator

Femtopat
Öncelikle merhabalar, ben özel meslek lisesinde okuyan bir kardeşinizim. Özel dediğime bakmayın, devlet destekli. 4 yaşından beri oyun oynuyor ve kendi çapımda C++ öğrenmeye çalışıyorum. Oyun yapmanın mesleğim olmasınını istiyorum çünkü bu konuda istekli ve ilgiliyim. Meslek lisesinde okuyarak dijital oyun tasarımı bölümüne girmek her ne kadar absürt gelse de aranızda bilgisi olan birkaç arkadaştan yardım istiyorum.

Çözüm
Hocam okul özel ve iyi eğitim verdiğini söylüyor.Ben yeni geçtiğim için bizzat gidip görüştüğümüzde amaçlarının mühendis yetiştirmek olduğunu söylediler.Özel Bitek Koleji yazarak bakabilirsin
O zaman yaparsınız. Çalışın, başka çare yok, çalışarak her türlü tutturursunuz. Yapılamayacak bir iş değil.
Ben dershaneye gittiğime bin pişmanım, meslek liseli olunca malum öyle bir eksik çıkıyor ki aklın hayalin şaşar. Yazılım konusunda ise yavaş yavaş günde 1-2 saat düzenli olarak öğrenip her gün üstüne bir şey eklemeni öneririm. Ben şahsen PHP'i öyle yapıyordum.

Ben de Teknik Anadolu Lisesi mezunuyum fakat gösterdikleri ne matematik ne de fen hiçbir işe yaramıyor malesef. Dershanelerin tek derdi ise para kazanıp öğrencinin kendisinin geliştiğine inandırıp biraz daha tutmak (Yani benim tecrübelerim bunlar). Mahsuru yoksa okulu öğrenebilir miyim?

Ben de Teknik Anadolu Lisesi mezunuyum fakat gösterdikleri ne matematik ne de fen hiçbir işe yaramıyor malesef. Dershanelerin tek derdi ise para kazanıp öğrencinin kendisinin geliştiğine inandırıp biraz daha tutmak (Yani benim tecrübelerim bunlar). Mahsuru yoksa okulu öğrenebilir miyim?
Hocam okul özel ve iyi eğitim verdiğini söylüyor.Ben yeni geçtiğim için bizzat gidip görüştüğümüzde amaçlarının mühendis yetiştirmek olduğunu söylediler.Özel Bitek Koleji yazarak bakabilirsin

O zaman yaparsınız. Çalışın, başka çare yok, çalışarak her türlü tutturursunuz. Yapılamayacak bir iş değil.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı