Meslek Lisesinden Anadolu Lisesine Nakil

Furkan Kaya99

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese. Benim puanım 400 istediğim anadolu lisesi gelmedi. 320 puanlık bir meslek lisesindeyim. Nakillerle de gelemiyorum arada 15 puanlık bir fark var. Gitmek istediğim lise şu an 415 civarında. Oraya nakil aldırıyorum gelme ihtimalim var mı nakil isteyen olmazsa?
2. sorum da esas nakil işlemleri üçüncüsü de sona ermek üzere. Eğer gelemezsem bundan sonra ayda 1 kez nakil şansım var mı ? Yoksa 10. sınıfı mı bekleyeceğim? Teşekkürler.

Gelme ihtimali var ve benim bildiğim nakiller en son 10. sınıfta bitiyor yani 10.sınıftan sonra nakil yapamazsın.Bide benden sana tavsiyem anadoluya geçen çok arkadaşım oldu yarısı geri döndü biz çalıştık geldik sen beleşten geldin diyerek hepsini dışladılar bazıları dayandı ancak yarısı geri döndü dayananlara da öğretmenler yüklendi çok ödev vererek bezdirmeye çalıştılar ancak ben gitmediğim için pişmanım şimdi staja gidiceğim beleşe kölelik yapıcamgom aklın varsa durma git

Aynen öyle pazartesi nakil için gideceğim.Birde aradaki puan farkının çok olması bu liseyi bence haketmediğimi gösteriyor 80 puan fark var 10-20 olsa neyse.Çoğu yerde okulun puanından düşük olunca nakil yapamazsınız diyor.Hadi bakalım inşallah olur.Bu konuda net bir bilgisi olan lütfen cevaplasın teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı