Meslek önerisi

Sosyal Mesafe

Centipat
İleride biyoenerji ve mühendislik üzerine çalışmak istiyorum.

Hangi mesleğe yönelmeliyim?

Edit: Demek istediğim şey şuydu, hangi meslek biyoenerji + mühendislik ile ilgilenir?

Son düzenleme:
Kendinde o kapasiteyi görebiliyorsan neden olmasın? Bu arada meslek olarak atacağın adımlara gerçekten çok dikkat etmelisin. Çünkü hayat yolundaki en önemli yolu seçmiş olacaksın..

Hocam bunu biz seçemeyiz sonuçtu bu sizin geleceğiniz hangi konuda iyi iseniz veya hangi konuda daha iyi olacağınızı düşünüyorsanız onu seçin.

İleride biyoenerji ve mühendislik üzerine çalışmak istiyorum.

Hangi mesleğe yönelmeliyim?

Hocam ben de dahil olmak üzere bu forum ortaokul lise, üniversite öğrencileri çoğunlukta olan bir forum.
Eğer biri sana tavsiye verirse ve 8-9.sınıfsa veya 11-12 de olsa hiç farketmez, sen de bu mesleğe yönelirsen iyi bir şey olacağını sanmam. Hatta üniversite öğrencilerine sormak bile yanlış. Bence siz araştırmalısınız.

Şu boş konuların onaylanmaması lazım Sosyalimizin kalitesine zarar veriyor.
Hocam ben de dahil olmak üzere bu forum ortaokul lise, üniversite öğrencileri çoğunlukta olan bir forum.
Eğer biri sana tavsiye verirse ve 8-9.sınıfsa veya 11-12 de olsa hiç farketmez, sen de bu mesleğe yönelirsen iyi bir şey olacağını sanmam. Hatta üniversite öğrencilerine sormak bile yanlış. Bence siz araştırmalısınız.
O kadar düşmedik be. Ortaokul yoktur Lise de 2-3-4 vardır.

Kendinde o kapasiteyi görebiliyorsan neden olmasın? Bu arada meslek olarak atacağın adımlara gerçekten çok dikkat etmelisin. Çünkü hayat yolundaki en önemli yolu seçmiş olacaksın..
Dostum okulu bırak mafia ol iyi para var (!).
Bu forumdaki insanların laflarına göre meslek seçecekseniz hiç seçmeyin.

Demek istediğim şey şuydu, hangi meslek biyoenerji + mühendislik ile ilgilenir?

Geri
Yukarı