Meslek stajları açılacak mı?

Morphia

Hectopat
Yer
Ohio
Selamlar, turizm okuyorum. Ve yaklaşık 1.5 aydır staj yapmayı bekliyorum Antalya'da.
Şöyle ki, bu 17 gün yasak girdi araya, bayramdan sonra dedi "müdür yardımcısı" soruyorum hocaya "hocam açılacak mı?" -"bilmiyoruz, bekliyoruz" diyor. Hayır açılıp açılmaması sıkıntı değil, ama şu an zor durumdayım ev konusunda. Misafirlikteyim şu an sırf stajlar başlayacak diye, hani haber etseler "yapmıyoruz" stajı diye, onu da demiyorlar. Ben 1,5 aydır misafirim dedemde. Bu 17 gün tam kapanmadan önce "başlayacaksınız salı günü" dendi. Yasak girdi, anlamadığım şey yapmayacaksanız neden bekletiyorsunuz insanları, bir tek ben değil, benim gibi zor durumda olanlarda vardır illaki. Ne diyorsunuz dostlar, açılır mı bu stajlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, turizm okuyorum. Ve yaklaşık 1.5 aydır staj yapmayı bekliyorum Antalya'da.
Şöyle ki, bu 17 gün yasak girdi araya, bayramdan sonra dedi "müdür yardımcısı" soruyorum hocaya "hocam açılacak mı?" -"bilmiyoruz, bekliyoruz" diyor. Hayır açılıp açılmaması sıkıntı değil, ama şu an zor durumdayım ev konusunda. Misafirlikteyim şu an sırf stajlar başlayacak diye, hani haber etseler "yapmıyoruz" stajı diye, onu da demiyorlar. Ben 1,5 aydır misafirim dedemde. Bu 17 gün tam kapanmadan önce "başlayacaksınız salı günü" dendi. Yasak girdi, anlamadığım şey yapmayacaksanız neden bekletiyorsunuz insanları, bir tek ben değil, benim gibi zor durumda olanlarda vardır illaki. Ne diyorsunuz dostlar, açılır mı bu stajlar?
Yasak 28 Nisan'da geldi diye hatırlıyorum, ben o güne kadar stajda çalıştım. Benim bölüm muhasebe olduğu için sorun yaşatmadı. Şu an turizm sektörü biraz sıkıntılı olduğu için sizin stajları açmazlar muhtemelen. Bu konuda size bilgi verir hocalarınız.

Son düzenleme:
Yasak 28 Nisanda geldi diye hatırlıyorum, ben o güne kadar stajda çalıştım. Benim bölüm muhasebe olduğu için sorun yaşatmadı. Şu an turizm sektörü biraz sıkıntılı olduğu için sizin stajları açmazlar muhtemelen. Bu konuda size bilgi verir hocalarınız.
Tarihi karıştırmış olabilirim, evet ''yapmayadabilirler'' gibisinden bilgi geçti zaten ama net değil. Hayır sorun şu, boş yere milleti darladım. Daha önceden haber etselerdi, en azından babamın yanına gidebilirdim.

Tarihi karıştırmış olabilirim, evet ''yapmaya da bilirler'' gibisinden bilgi geçti zaten ama net değil. Hayır sorun şu, boş yere milleti darladım. Daha önceden haber etselerdi, en azından babamın yanına gidebilirdim.
Zaten açılsa bile Haziran ayında açarlar. O zaman da patronundan izin alır gitmezsin, üniversite sınavını bahane edebilirsin bunun için. 2 hafta için laf yapacağını sanmam.

Stajlar Eylül'e kalacak bence. Bizim de staj yarım kaldı. 1 hafta daha gitmezsem mezun olamıyorum. Dönem bitmeden stajlar devam eder diye umalım.
Sizden staj dosyasını almadılar mı? Bizim en geç bu ayın 21'inde götürmemiz gerektiğini söylemişti hocalar. Şu an bizim bitti denebilir.

Sizden staj dosyasını almadılar mı? Bizim en geç bu ayın 21'inde götürmemiz gerektiğini söylemişti hocalar. Şu an bizim bitti denebilir.

Bizdeki staj farklı hocam. Okula gelip biraz uygulama görüyoruz, kalan vakitte de ders çalışalım diye bırakıyorlar.

Sadece imza atıyoruz. Staj dosyası filan yok yani.

Stajlar Eylül'e kalacak bence. Bizim de staj yarım kaldı. 1 hafta daha gitmezsem mezun olamıyorum. Dönem bitmeden stajlar devam eder diye umalım.
Bakalım, bir de bu 5 ay stajı yaptıktan sonra, başka şehire nakil aldırmam gerek. Nerden dedim ki ben, stajı yapıp gideyim diye. Boş boş oturuyoruz.

Geri
Yukarı