Meslek stajları açılacak mı?

Buna da şükür. Ama günde 4 saatim boşa gidiyordu. Verim deseniz hiç yoktu çalışmalar için.
Bizim de hiç verim yoktu. Stajyer olduğumuz için bütün ayak işlerini ve gereksiz işleri hep bize yıktılar. Başladığımdan beri gün sayıyordum stajın bitmesine. Şimdi kurtulacağım, çok değişik bir his var içimde :).

Bizim staj belli oldu arkadaşlar. Yazın 15 gün yapanlar bu hafta perşembe günü ve haftaya 2 gün daha yaparak stajını tamamlayacak. Bu 3 günde 1 hafta sayılacakmış. Ben yazın 15 gün yaptığım için şanslıyım.

Sizin bölüm şefleriniz size bir şey dedi mi?

Bizim staj belli oldu arkadaşlar. Yazın 15 gün yapanlar bu hafta perşembe günü ve haftaya 2 gün daha yaparak stajını tamamlayacak. Bu 3 günde 1 hafta sayılacakmış. Ben yazın 15 gün yaptığım için şanslıyım.

Benim staj normal bir şekilde ilerledi, o yüzden dönem bittiği zaman stajım da bitiyor. Hayırlı olsun, staj ismi verilen çöplükten kurtuluyorsun :).

Hayırlı olsun dostum, hayır daha bir haber gelmedi.

Sağ olun arkadaşlar. Umarım uzamadan biter. Sizin haberlerinizi de bekliyorum.
Selamlar, staj haberimiz geldi. 5'inde yolcuyum. 5 aylık süreç başlasın bakalım, şans dileyin dostlarım. Umarım eğlenceli bir staj olur. Bu arada merak eden varsa gideceğim otel: ''Cornelia Diamond, Antalya/Belek'' çok büyük bir otel, umarım köle gibi kullanmazlar. Çevremde bir tane kuzenim var, sürekli kaçacaksın 1 ay sürmez falan diyor. Eleman canımı sıkıyor, kendisi de dolandırıcılıktan başka bir şey yapmıyor zaten. Şöyle insanların laf etmesi aşırı komik. Bilgilendirmek istedim sizi, teşekkür ederim.

Selamlar, staj haberimiz geldi. 5'inde yolcuyum. 5 aylık süreç başlasın bakalım, şans dileyin dostlarım. Umarım eğlenceli bir staj olur. Bu arada merak eden varsa gideceğim otel: ''Cornelia Diamond, Antalya/Belek'' çok büyük bir otel, umarım köle gibi kullanmazlar. Çevremde bir tane kuzenim var, sürekli kaçacaksın 1 ay sürmez falan diyor. Eleman canımı sıkıyor, kendisi de dolandırıcılıktan başka bir şey yapmıyor zaten. Şöyle insanların laf etmesi aşırı komik. Bilgilendirmek istedim sizi, teşekkür ederim.
Hayırlı olsun, otelin yükü biraz ağır olur ama otelde çalışarak bile güzel zaman geçirirsin :).

Yeni konular

Geri
Yukarı