Mesleki ve teknik Anadolu lisesi nedir?

9. sınıfta yani bu sene bölüm seçeceksin ve o bölümün derslerini ağırlıklı olarak alacaksın. Ama en kötü Anadolu lisesi en iyi meslek lisesinden iyidir Türkiye'de keşke seçmeseydin.

Çok saçma düşünce 2 sinin eğitimi farklı ülkede herkes memur mu olmak zorunda ki meslek lisesi okuyup 80-90 ortalamalar yapan ve bölüm puanı ile istediği üniversiteleri kazanan kişiler var bilişim bölümü okuyan birinin yazılım ile ilgili üniversite kazanması daha kolay Anadolu lisesine gidip 50-60 ortalama yapıp b*ktan bir üniversite yerine en azından meslek lisesi okuyup hem işine eline alabilir ve istediğin bölümü kazanmanı az da olsa kolaylaştırabilirsin zaten iyi bir üniversite kazanan kişiler okulda öğrendikleri sayesinde mi kazanıyor sanıyorsun.

Hocam ben şimdi 9 sınıfta elektrik elektroniği seçeceğim 9 sınıfta direkt eğitim almaya başlıyorum degilmi

Hocam ben şimdi 9 sınıfta elektrik elektroniği seçeceğim 9 sınıfta direkt eğitim almaya başlıyorum degilmi.

Evet 9.sınıfta eğitimine başlıyorsun elektrik ile ilgili 10.sınıfa geçince dal seçimi yapıyorsun bu arada merakımdan soruyorum hangi liseye gidiyorsunuz hocam.

Kardeşim çok güzel bir lise bende mezunuyum 12.sınıf da sana üniversitede eğer kendi bölümünü seçersen hatrı sayılır bir puan veriyor. Asla kötüleyenlere kulak ardı etme.

Hocam ne kadar puan verdiler hatırlıyor musun?

Kardeşim çok güzel bir lise bende mezunuyum 12.sınıf da sana üniversitede eğer kendi bölümünü seçersen hatrı sayılır bir puan veriyor. Asla kötüleyenlere kulak ardı etme.

Eğer varsa bilişim seçmeni tavsiye ederim.
Var bilişimde var fakat elektrik elektronige elim daha yatkın sanki şu ana lise hakkında 2 3 şey biliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı