Şişli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nasıldır?

TxFhGb

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye 🇹🇷
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Casper Excalibur G900
Meslek
Öğrenci
Merhaba millet. Sınava 20 gün kaldı. En son deneme sınavından 268 aldım. Hedefim bilişim veya otomotiv bölümü. Bu lise nasıldır giden var mı?

7-8 yıl önce mezun olmuş arkadaşlarım var. Bir kere bu liseyi yermediklerini görmedim. Rezalet bir ortam varmış onlar mezun olduğunda. Şuan nasıldır bilemeyeceğim. Adı üstünde Meslek lisesi. Sınavdan yüksek alıp, Anadolu liselerinden birine kapak atın veya başka bir meslek lisesine bakın. Burayı önermem.

Merhaba millet. Sınava 20 gün kaldı. En son deneme sınavından 268 aldım. Hedefim bilişim veya otomotiv bölümü. Bu lise nasıldır giden var mı?

Söylediğiniz liseyi bilmiyorum ancak eğer üniversite düşünüyorsanız en kötü teknik okumanız lazım ve okulda proje geliştirmenizi tavsiye ederim öğretmenler yardımcı oluyor ve genelde mesleki derslerin sınavlarını daha rahat yapıyorsunuz bu işle uğraştığınız için bende teknik lisede okuyorum sorunuz varsa yardımcı olabilirim.

Sahaya savcılarla maça beklerim. 😃

Bu okula gidiyorum bilişim bölümündeyim. Okulun binası prefabrik şu an iki bloktan oluşmakta ve en kötü yanı da kara tahta var ama şunu da eklemek isterim öğretmenleri en azından kaliteli pek de tavsiyem olmaz. Okul yolunda genelde sol tarafta içen abiler olur (merak etme zararsızlardır 😃).şu an 9-10'lar sabahçı 11-12'ler öğlenci. Öğlenciyim ben 13.50 de başlayıp 18.10'da bitiyor kültür derslerinin olduğu günler. Benim söyleyeceklerim bu kadar karar senin ileride nasıl olur bilmiyorum.

Arkadaşım o okuldan bizim okula geldi ve tek dediği şey rezalet. Öğrenci kitlesi çok toksik kavgaya rahatlıkla karışabilirsin. Fazla ders anlatmadıklarını söylediler fakat sınav sorularını verdiğini söylediler(şahit oldum). Kavga ve rezalet bir okul eğer çevreniz varsa liseyi geçmek için gidebilirsiniz. Şimdiden söyleyeyim dersleri çok az işliyorlar eğitim için gidilmez. Tam okumak istemeyenler için bir okul.

Kapıda polis var ama yine de herkes elini kolunu sallaya sallaya girip çıkıyor, her an her yerden tak diye bıçak yiyebilirsin okul içinde ve dışında, ana binasının camları kırık ve berbat halde bu yüzdende prefabrik 2 bina var onlarda ders işliyorlar, sınıf kapıları ve koridorlar rezalet. (Deneyimledim)

Yeni konular

Geri
Yukarı