Mesut Çevik neden sürekli firmaları koruyor?

HakanCT

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tarkov
Mesut Çevik'i yakından takip eden biriyim. Gerek kendi yaptığı videolar, gerek Can Sungurla yaptığı içeriği takip ederim. Fark ettiğim şey ise sürekli ve sürekli firmaları koruyor, onların yaptığı yanlışa bahane buluyor. Bunu deme nedenim de en son yaptığı video. Disney+'ın Atatürk yayınını kaldırmasının Ermeni lobisiyle falan alakası olmadığını, tamamen ekonomik gerekçelerle olduğunu söyledi. Belki öyledir, belki değildir. Firmanın kendisi açıklama yapmazken onları savunmak sana mı kaldı? Firmanın kendisi açıklama yapmıyor ama Mesut abimiz firma adına açıklama yapıyor. Niye yani? Last of Us PC'ye bozuk geldi adam onu savundu, NVIDIA'nın 4060 kartı beğenilmedi ve tüm dünyada eleştiri yağmuruna tutuldu onu da savundu. Adamın bir kere müşterinin yanında olduğunu görmedim. Bunu eleştirince de "e alma o zaman" diyor. Güzel abim tabii ki beğenmediğim ürünü almayacağım, mevzu bu mu? Niye firmaların yaptığı yanlışları normalleştiriyorsun?

Eskisi kadar popüler değil, 3 gram kalan sponsor musluğunu da kapatmak istemiyor. Bunun dışında bir sebep ben bulamıyorum çok saçma sözleri, hareketleri var bazen çünkü. Artık gelişmelere ana başlıklarından bakıp çıkıyorum videolarından.

Mesut'u 2007 den beri takip ederim. Eskiden de böyleydi ama özellikle kendi kanalını kurduktan sonra iyice bu durum ayyuka çıktı. AMD önermem dedi gitti AMD sistem reklamı yaptı. En son bir saat gördüm kanalında font bile düzgün değil klasik basit bir Çin saati. Fiyatına göre alınır diyor. Fiyatı da bin TL civarı. Muhtemelen yeni sponsor kazanmak ve iş yaptıklarını kaybetmemek için böyle yapıyor. Donanımhaberde maaşı vardı şimdi artık ne kazanırsa.

Geri
Yukarı