Orkun Işıtmak ve Mesut Çevik'in Turbox sistem önermesi

Akbaba İsmet

Hectopat
Makaleler
2
Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz, Orkun Işıtmak ve Mesut Çevik videonun başlarında 6.000 liralık bir Turbox sistem inceliyor ve sistemi beğenip tavsiye ediyorlar. Hatta maddi durumu iyi olmayan kişilere de sistemi önerdiklerini görebilirsiniz. Ben bu hareketi doğru bulmuyorum. Videoyu izleyen ve özellikle küçük yaşta olan kişiler ufak birikimleri ile bu sistemlerden birini alıp hayal kırıklığına uğrayabilir zaten bu sistemleri çoğu Technopat izleyicisi biliyordur. Siz ne düşünüyorsunuz bu durum hakkında?

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar para uğruna her şeyi yaparlar, yapacak bir şey yok. YouTuber'ların önerdiği sistemlerden kesinlikle uzak duruyorum. Sponsorlu içeriğin tarafsız bir inceleme olacağını düşünmüyorum.

Bilgisayar alacaksam gidip Orkun Işıtmak'ı izlemem zaten. Güvenilir ve kaliteli içerik yapanları izlerim.

Küçük çocuklardan bahsediyoruz. Sizin gibi bir çınar ağacından söz etmedik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz, orkun ışıtmak ve mesut çevik videonun başlarında 6.000 liralık bir Turbox sistem inceliyor ve sistemi beğenip tavsiye ediyorlar. Hatta maddi durumu iyi olmayan kişilere de sistemi önerdiklerini görebilirsiniz. Ben bu hareketi doğru bulmuyorum. Videoyu izleyen ve özellikle küçük yaşta olan kişiler ufak birikimleri ile bu sistemlerden birini alıp hayal kırıklığına uğrayabilir zaten bu sistemleri çoğu Technopat izleyicisi biliyordur. Siz ne düşünüyorsunuz bu durum hakkında?

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

E kanka benim 2010'lu köşede yatan sistemde i5 650 aha zengin olduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı