Orkun Işıtmak ve Mesut Çevik'in Turbox sistem önermesi

Bunları izleyip de bilgisayarı doğru düzgün bilmeyenler alacak. Sonra ellerinde kalacak bilgisayar. Bana isterlerse dolar olarak para versinler yine de böyle kalitesiz ürünleri savunmam ve önermem. Turbox alınmaz. Başkasına da aldırılmaz.

Görevim videonun yorumlarına bakıp sistemi öveni bilinçlendirmek ve şu an başladım.
Not: Videoyu izlerken sanırım kanser oldum.

Son düzenleme:
Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz, orkun ışıtmak ve mesut çevik videonun başlarında 6.000 liralık bir Turbox sistem inceliyor ve sistemi beğenip tavsiye ediyorlar. Hatta maddi durumu iyi olmayan kişilere de sistemi önerdiklerini görebilirsiniz. Ben bu hareketi doğru bulmuyorum. Videoyu izleyen ve özellikle küçük yaşta olan kişiler ufak birikimleri ile bu sistemlerden birini alıp hayal kırıklığına uğrayabilir zaten bu sistemleri çoğu Technopat izleyicisi biliyordur. Siz ne düşünüyorsunuz bu durum hakkında?

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videoyu izlemedim ama aşağı yukarı 6 bin liraya nasıl bir sistem olacağını tahmin edebiliyorum yani kimseyi kandırmak olacağını da sanmıyorum. Başka yerden alsa 10 kat fark olmucayacak en nihayetinde.

Arkadaşlar yalnız içerik sponsorlu değil veya para alınan bir içerik değil. Sadece açılırken Turbox yazısı çıkıyor o da anakarttan vs. sanırım o yazıyı da gizlememişler. Onun dışında bir reklam vs. yok yani açıklamada link yok veya videoda bahsetmiyorlar. Bu paraya beklentileri çok düşük ve Valorant'ı da bilgisayar isteyen bir oyun zannetikleri için veya Turbox'u bilmedikleri için beğenmişlerdir.

Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz, Orkun Işıtmak ve Mesut Çevik videonun başlarında 6.000 liralık bir Turbox sistem inceliyor ve sistemi beğenip tavsiye ediyorlar. Hatta maddi durumu iyi olmayan kişilere de sistemi önerdiklerini görebilirsiniz. Ben bu hareketi doğru bulmuyorum. Videoyu izleyen ve özellikle küçük yaşta olan kişiler ufak birikimleri ile bu sistemlerden birini alıp hayal kırıklığına uğrayabilir zaten bu sistemleri çoğu Technopat izleyicisi biliyordur. Siz ne düşünüyorsunuz bu durum hakkında?

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesut Çevik, bu resimde ki Bill Gates gibi kalmış videoda. Üzüldüm adama kesin demiştir içinden "ya ben burada ne yapıyorum" diye. Orkun kim bilgisayar kim.

Dosya Ekleri

• 20230623_005802.png
    20230623_005802.png
    72,1 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı