Mesut Özil sakatlandı!

Futbolla gram alakası olmayan ben:
IMG_20210304_210228.jpg

Hocam her şeye katılırım ama boş konu olduğunu pek düşünmüyorum. Çünkü siz Fenerbahçeliler işte dünya klası adam getirdik world yıldızı falan dediniz. Belki maçı izlemeyenler vardır world class adam sakatlandı bilsinler istedim.

Ve Falcao olayına Galatasaraylıların kışkıracağını sanmam. Adamlar bile dalga geçiyor.
Hakem kart bile göstermedi o pozisyona.

En azından atıyor Mezud gibi boş kaleyi boş geçmiyor.
En kariyerli Türk asıllı futbolcuya balon demekte ayrı bir kafa hocam :D , adam 32 yaşında yaşlandı artık ne gibi bir performans bekliyorsun? Evet bir futbolcunun sürekli sakatlanması hoş değil ama bir maçta canavar olup bir maçta amatör futbolcu gibi dengesiz olmakta iyi değil.

En kariyerli Türk asıllı futbolcuya balon demekte ayrı bir kafa hocam :D , adam 32 yaşında yaşlandı artık ne gibi bir performans bekliyorsun? Evet bir futbolcunun sürekli sakatlanması hoş değil ama bir maçta canavar olup bir maçta amatör futbolcu gibi dengesiz olmakta iyi değil.

Hocam size bir örnek quaresma :) Veya ronaldo istikrar azim her şeye bedeldir :)

Daha fazlası olması yaşını küçük yapmıyor. Normal bir futbolcu 30 yaşını geçince gerilemeye başlar, Mesut ta geriliyor işte.

Kaçınız maç izliyor ya da futbol takip ediyor bilmiyorum ama bu adam Falcao gibi kronik sakat değil. Adamı maçta sakatladılar. Anladığım kadarıyla bu forumda çoğu kişi futbolu İnstagram üzerinden takip ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı