Mesut Özil'in performansı neden düşük?

Bumm be

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyosunuz Fenerbahçe Mesut Özil'i aldı, Fenerbahçe taraftarı olarak da çok sevindik. Kaç yıldır bunu bekliyorduk ama Mesut çıktığı maçlarda hep yedek oyuncu olarak oynadı, 30 dk falan. Dünkü maçta 11'lik kadrodaydı. Sizce neden çok iyi bir performası yok? Sonunda Mesut Özil.
Lütfen taraftarsız yorum yapın.

Benim de kenarda hayatım boyunca tekrar çalışmasam bile zenginlik içinde yaşayacağım param olsa, sakatlıklar ve form düşüklüğüne rağmen o kadar kemiksiz net maaş verilip sahip olduğum siyasi kimlikten dolayı her zaman beni savunacak bir taraftar ordusu olsa ben de performansı önemsemem. Bu adam her zaman iyi futbolcu oldu ama hiçbir zaman iyi bir profesyonel olmadı.

Arkadaşlar biliyosunuz Fenerbahçe Mesut Özil'i aldı, Fenerbahçe taraftarı olarak da çok sevindik. Kaç yıldır bunu bekliyorduk ama Mesut çıktığı maçlarda hep yedek oyuncu olarak oynadı, 30 dk falan. Dünkü maçta 11'lik kadrodaydı. Sizce neden çok iyi bir performası yok? Sonunda Mesut Özil.
Lütfen taraftarsız yorum yapın.
Adam oynadığı 3 maçta (Hatay-Gs-FGK) gole doğrudan veya dolaylı katkı sağladı, gerçi GS'yi saymadılar ama... Arsenal'de hiç forma şansı tanınmıyordu, buna rağmen oyundaki Alman disiplinini net bir şekilde görebiliyorsun. Kêza takımda oyun kurmada onu destekleyecek (bir tek Gustavo sayılabilir) başka oyuncu yok. Zamanla daha aktif olacaktır.

Adam tek başına ne yapsın?
Düz adam cevabını veriyorum: O parayı bana verseler her maç 3 gol 3 asist yaparım. :D

Aslında bu tür konularda hiç yorum yapmam da Fenerliler Mesut konusunda nedense aşırı hassaslar, biraz sataşmak çok eğlenceli oluyor. :D Kaç yıldır kupa alamıyorlar, hâlâ aynı yoldan ilerliyorlar ya komik geliyor.

Geri
Yukarı