Meta şirketinin telefon numarasını nasıl bulunur?

Merhaba. Başlıkta da belirtdiğim gibi. WhatsApp'a ulaşmak için Meta şirketini aramak istiyorum. Telefon numarasını nereden bulabilirim?
Siteden istenen bilgileri doldurup iletişim kurabilirsiniz

Siteden istenen bilgileri doldurup iletişim kurabilirsiniz
Destek hizmetlerine mail attığımız zaman artık biz ilgilenmiyoruz gibi mail geliyor. Lütfen şu şu şu gibi adımları uygulayından başka birşey yapmıyorlar. Bırakın numara sahibini hesabı çalan kişiyi gerçek kişi çıkarıyorlar.

Telefona gelen kodla giriş yapmayı denediniz değilmi?
Whatsappta çalınması çok garip herhangi bir şifre olmadan giriş yapılamıyor whatsappta virüs vb bulaşmış olabilir

Çalındığına emin miyiz?
Komşunuz fazladan denemiş olabilirmi ?
Hocam yalan mı söyleyeceğiz?

Adam ben anladığım için Benden yardım istedi. Ben de WhatsApp Destek ekiplerine yazarım bir şekilde kurtarırız dedim. Maalesef onlar da yardımcı olmuyor. Avtomatik bir mesaj geliyor aşağıdakı adımları uygulayın falan filan diye.

Hocam yalan mı söyleyeceğiz?

Adam ben anladığım için Benden yardım istedi. Ben de WhatsApp Destek ekiplerine yazarım bir şekilde kurtarırız dedim. Maalesef onlar da yardımcı olmuyor. Avtomatik bir mesaj geliyor aşağıdakı adımları uygulayın falan filan diye.
Yalan söylüyorsun demiyorum berkide hesap şuan boştadır herhangi birine mesaj falan mı gönderdi böyle düşünüyorsunuz

Mailden ulaşmayı deneyebilirsiniz başka iletişim adresi bulamadım [email protected]

Geri
Yukarı