Metaverse'te Arsa Alma

Earth 2´den arsa aldıktan sonra azıcık araştırdığımda karşıma hoş olmayan şeyler çıktı örneğin "Earth 2 is scam" gibi. O yüzden bir yerden yer alacağınızda dikkatli alın. Herhangi bir scam´ini görmedim lakin tartışmalı bir yer Earth 2 gördüğüm kadarıyla.
Kaç paraya aldınız hocam?
Bende 20 TL var dolar alacağım da acaba arsa mı alsam diyorum.

Bir türlü çözemedim. Olay nasıl oluyor? Binance hesabım var ama oradan alınıyor mu onu da çözemedim. İnternetten araştırıyorum, hiç mantıklı açıklama yapan yok. Bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?
Çeşitli metaverse verenleri var. Misal sandboxgame.com
O sitelere girip yönlendirmeler bakın. Sandıktaki arsaların çoğu Opensea'de sarılmakta oradan da bakabilirsiniz.

Metamask cüzdanı da lazım olacaktır.

Hangi metaverse evreninden alıcağınıza bağlı zaten hepsinin sistesinde yazar.

Bana earth 2 mantıklı gelmiyor açıkçası ne kadar bir temeli var bilemiyorum. Özellikle tüm dünyayı parsellemiş olması bir nevi sınırsız arz'a sebep oluyor bu da değerlenmesini engeller aldığınız yerlerin. Çok araştırmadım ama bir de nasıl bir gelecek vaad ediyor orası bilemiyorum. Bana dünya haritası üzerinden arsa satalım insanlar hızlıca gerçek hayattaki yerleri almaya başlasın ve para kazanalım mantığında geldi.

Sandbox bana iyi bir proje olarak geliyor ama orda da arsa arzının çok sınırlı olmasından dolayı arsa fiyatları malum bizim erişemiyceğimiz seviyelerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı