Metaversten arsa almak mantıklı mı?

berat güven

Decapat
Metaverseden arsa almak istiyorum ovr. AI diye bir siteden sizce metaverse arsaları ileride nasıl değerlenir? Şu an tüm elime geçen parayı metaverse evrenine ve kripto paralarına basacağım. Elbet bir gün değelenir diye düşünüyorum. Denemekten zarar gelmez.

Metaverseden arsa almak istiyorum ovr. AI diye bir siteden sizce metaverse arsaları ileride nasıl değerlenir? Şu an tüm elime geçen parayı metaverse evrenine ve kripto paralarına basacağım. Elbet bir gün değelenir diye düşünüyorum. Denemekten zarar gelmez.
Ne kadar risk almak istediğinize bağlı. Balonda olabilir geleceğin BTC si de olabilir dostum 👍

Benim şahsi görüşüm her metaverse evreninden arsa alınmamalı. Yarın Facebook kendi serverlarının olduğu bir meta evren kurar ve herkes oraya hücum ederse elindeki arsa değersiz kalabilir. Ben şu anki hype sürecinde al sat yapılabilir derim belki ama çok riskli bir yatırım olur kanısındayım.

earth . io dan izmir de yada istanbul da avm almanızı öneririm. 20 30 dolar tutuyor

Geri
Yukarı