Metaversten arsa almak mantıklı mı?

Yok, benim bahsettiğim aynı arsanın başka yerlerde satılması değil. Sonuçta her platform kendi metaverse dünyasını yapacak ya. Diyelim ki siz X platformundan değerli bir arsa aldınız fakat metaverse hayata geçene kadar X platformu popülerliğini kaybetti ve y platformu daha yaygın oldu. Herkes y platformundan arsa aldı. Bu sefer sizin aldığınız X platformundaki arsanız değersizleşmiş olacak.

Arsalar bildiğim kadarıyla yüksek fiyatlı. Koymayacaksa bereket versin :D. Neyse şaka bir yana, eğer size bir zararı yoksa ve koymamanız için bir sebep de yoksa koyabilirsiniz. Belli mi olur belki katlanır. Ama eğer olur da değeri düşerse de zaten sizi etkilemiyormuş. Olur da arsanız artarsa bizi de bir görürsünüz artık :D

Görürüz görürüz :D

Ben de katılıyorum kripto dünyası son yıllarda ki yükselişlerinden dolayı çok fazla bilinçsiz yatırımcıyı bu piyasalara çekti yüzlerce saçma shit coinin yanında herkes acaba BTC gibi yükselir mi diyerek bu metaverse platformlarına yöneliyor kazanç sağlayan var mı evet ama çok suni bir şekilde yükseliyor gibime geliyor bilmiyorum biraz beklemeli ytd.
Alıntılayamamışım bu arada

Geri
Yukarı