Metin 2 eski hesaba girme

Kratocius

Kilopat
Daha fazla  
Bundan 1 sene kadar önce oyuna tekrar başlamış ve 30 Level'a kadar oynamıştım sonra yine ara vermek zorunda kaldım. Bugün tekrar başlayım dedim ve oyun içi login kalkmış onun yerine Gameforge istemcisi var. Benim 30 level hesabıma ne oldu bilmiyorum nasıl ulaşacağımı da bilmiyorum önceden Metin 2'ye internetten giriş yapılıyordu ama şimdi o da olmuyor serverlar birleşti diyorlar yani benim hesabım silindi mi yoksa duruyor mu?

Ah, ah eski hali diyor kardeşim oyun ilk çıktığında 75 level da başlıyordu üzerinden yıllar geçti hala aynı şeyler mi olsun istiyorsun hala siyah çelik mi giyelim? Oyun güncellenecek tabii ki beğenmiyorsanız oynamayın. Her şey paraya bağlı diyorsunuz nasıl ya? Oyun da ki eventler sayesinde 5. efsundan tutun efsun nesnesine kadar her şeyi alabiliyoruz oyuna para yatırmadan daha ne istiyorsunuz? Neresi P2W bu oyunun? Ayrıca rina MT2 ile TR'nin hiç alakası yok 65 başlayıp 250 bitmek nedir? Oyun da TR'de olmayan saçma sapan itemlar var. Oynamayın oynattırmayın zamanında Metin 2 TC'de kapanmaz diyordunuz GF kapattı.

Rinamt2'de.
Lycan yok.
Kusak yok.
Simya yok.
Ruh vurusu misilleme yok.
Pet yok.
Edit yok.
TR'deki yeni sacmaliklarda yok herkes esit bu tamamen zevk meselesi sade halini oynamak hosuma gidiyor eski metin arayanlara siddetle oneririm.

Herhangi bir mail adresi ile Gameforge istemcisine kayıt ol. Daha sonra kütüphaneden Metin2 kısmına girip + tuşuna bas. Hesap ekle de. Eski hesabının kullanıcı adını şifresini gir.
Teşekkür ederim oldu.
Ah, ah eski hali diyor kardeşim oyun ilk çıktığında 75 level da başlıyordu üzerinden yıllar geçti hala aynı şeyler mi olsun istiyorsun hala siyah çelik mi giyelim? Oyun güncellenecek tabii ki beğenmiyorsanız oynamayın. Her şey paraya bağlı diyorsunuz nasıl ya? Oyun da ki eventler sayesinde 5. efsundan tutun efsun nesnesine kadar her şeyi alabiliyoruz oyuna para yatırmadan daha ne istiyorsunuz? Neresi P2W bu oyunun? Ayrıca Rina Mt2 ile TR nin hiç alakası yok 65 başlayıp 250 bitmek nedir? Oyun da TR de olmayan saçma sapan itemlar var. Oynamayın oynattırmayın zamanında Metin 2 TC de kapanmaz diyordunuz GF kapattı.
Ya Rina'yı savunmuyorum ama cidden Metin 2 şuanda P2W gerçekten oyunda çok para yatıran var ve bi haksızlık var tamam event vs ile dediginiz olabilir ama yine siz emek verirken başkası para ile dakikalar içinde çar diziyor.Eski durumda ile şimdi arasında çok fark var.

Teşekkür ederim oldu.

Ya Rina'yı savunmuyorum ama cidden Metin 2 şuanda P2W gerçekten oyunda çok para yatıran var ve bi haksızlık var tamam event vs ile dediginiz olabilir ama yine siz emek verirken başkası para ile dakikalar içinde çar diziyor.Eski durumda ile şimdi arasında çok fark var.
Anlamıyorum, oyun yapımcıları nasıl para kazanacak? Nasıl dakikalar içerisinde çar diziyor? Binek çıkarmak veya efsun atmayı çar dizmek olarak algılıyorsanız oyunu bırakın.

Gameforge kendi ayağına yıllar önce sıkıntı TR'de eskisi kadar aktif oyuncu yok herkes şu anda PVP serverlara yöneliyor.

Rumeli serveri duruyor mu?
Eski karakterim oradaydı 10 yıl onceki carımı kurtarmam mümkün müdür?

rumeli serweri duruyormu
eski karakterim ordaydı 10 yıl onceki carımı kurtarmam mümkün müdür

Geri
Yukarı