Metin 2 Oyunu Nasıl Bırakılır?

kayabay1

Femtopat
Şu an çok bilgisayara bakamasamda yine de Metin2 denen lanet oyunu bırakamıyorum. Yazın 10-12 saat Metin2 oynuyordum. Nasıl bu oyunu bırakırım? Güzel bir oyun önerisi alabilirim. Aklımda Detroit Become Human var.

Son düzenleme:
Şu an çok bilgisayara bakamasamda yine de Metin2 denen kanet oyunu bırakamıyorum. Yazın 10-12 saat Metin2 oynuyordum. Nasıl bu oyunu bırakırım? Güzel bir oyun önerisi alabilirim.
League of Legends diye bir oyun duydum hocam bir bakabilirsiniz. Şaka bir yana online oyunlardan uzaklaşmayı deneyebilirsiniz. Klasikleşmiş oyun serilerini oynayabilirsiniz. Örneğin: Metro, CoD, GTA, Witcher, Fallout.. aklıma gelen rastgele oyun serilerini saydım. Eğer sevdiğin oyun tarzını belirtirsen bir kaç oyun önerisinde bulunabilirim.

Şu an çok bilgisayara bakamasamda yine de Metin2 denen lanet oyunu bırakamıyorum. Yazın 10-12 saat Metin2 oynuyordum. Nasıl bu oyunu bırakırım? Güzel bir oyun önerisi alabilirim. Aklımda Detroit Become Human var.
Ben bilgisayarı kaldırmıştım 7/24 başındayım diye şuan kursam çoğu bağımlı olduğum oyunu oynamam.

Aynısını yaşadım bıraksam da tekrar oyuna döndüm. Sonra param bitince keyif almamaya başladım :D

1. olarak tavsiyem karakterinizi ve hesabınızı silin. Silemiyorsanız banlattırmaya uğraşın.

2. olarak da yeni bir hobi bulun. Ben LoL'ü bulmuştum o da bağımlılık yapabilir. Tavsiyem hikayeli oyunlara ve başı sonu olan oyunlara yönelmeniz olacaktır. Bu Witcher 3 olabilir. God of War olabilir. Detroit olabilir. Yeni oyun kültürü edinmiş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı