Metin2 anılarımız

Çocukluğunuzun oyunu Metin2 ise benden bile gençsiniz sanırım :D MMORPG olarak çocukluğumda hatırladığım tek oyun Knight. (gınayt onlayn) MT2 de çok oynadım tabii ki fakat ben ortaokula geçince popüler olmuştu. Hatırladığım en güzel şey ise bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küçükken ikinci köyde; yoldan geçen birine "Bana GM'nin mail adresini verir misiniz" diye sormuştum. Karşımdaki kişinin içinde de nasıl bir dolandırıcılık zekası varsa beyninde hemen ışıkları yakmış olacak ki; "Bana kendi mail adresini vermişti". Ben de safım tabi o zamanlar, heyecan içerisinde MSN'den GM'yi eklediğimi zannediyorum.

GM ile konuşup hangi itemlerden istediğimi söyledim. Mütevazi olmak adına "+9 olsa yeter - taşsız olsa da olur" şeklinde isteklerde bulunuyordum :D
Hesaptan çıkış yapıp yarım saat sonra tekrar girmem istendi. Ben tabi kuduruyorum bu süre zarfında.
Dolunay kılıçları hayal ediyorum, sonuçta hiç +9 dolunaya sahip olamamıştım o zamana kadar.

Yarım saat sonra hesaba girdiğimde çarımın soyulduğunu anladım. O an yaşadığım hayal kırıklığı anlatılamaz, kelimelerle ifade edilemez :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı