Metin2 nasıl oynanır?

Hocam birkaç saat oynadım ama sadece 1 sunucu açıktı ona girdim aktifliği iyiydi neyse biraz hayvan kestim falan savaşçı olarak başladım zırh miğfer buldum +4 bastım onlara ama kaç param olduğunu göremedim :D
I harfine bas( Iğdır'ın I'sı) ekranın en sağ alt köşesinde gaya parası, won ve yang olmak üzere 3 para birimi var. Yang kısmında bulunan para gözükür.
Bu arada dostum söylemeyi unutmuşum, söyleyeyim. Hem bir şeyler kapman açısından hem de üslubunun hoşuna gideceğini düşünmemden dolayı Deniz Ünlü'yü izleyebilirsin. Başlarda sadece aylık 20 tl atıyordu. Onun dışında o da full emek oynuyor. Güzel bir oyuncu.

I harfine bas( Iğdır'ın I'sı) ekranın en sağ alt köşesinde gaya parası, won ve yang olmak üzere 3 para birimi var. Yang kısmında bulunan para gözükür.

Teşekkürler hocam şu an oyun sardı beni oynuyorum :D
Şu an hayvan kesmekten başka bir şey yamadım bir de metin taşıkestim az ama hep 100 yanglık eşyalar çıkıyor yere eşya atan da olmuyor başka nasıl para kasabilirim

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam şu an oyun sardı beni oynuyorum :D
Şu an hayvan kesmekten başka bir şey yamadım bir de metin taşıkestim az ama hep 100 yanglık eşyalar çıkıyor yere eşya atan da olmuyor başka nasıl para kasabilirim
Dediğim gibi 30 levele kadar çok para kasma yöntemi yok ama aynı zamanda para kasmaya gerek de yok. Ama eğer çok istiyorsan köyde insanlardan isteyebilirsin 100k-500k-1m falan. İlla verir birkaç kişi.

Geri
Yukarı