Metro 2033 Redux FPS düşmesi sorunu

Combine

Centipat
Bu sorun başıma 1-2 gün önce de gelmişti Metro 2033 Redux girdiğimde ilk zamanlar sıkıntı yoktu. Bir gün oyuna girdim arkada müzik açıktı klavye üzerinden kapatayım dedim bastığımda kapanmadı. 4-5 defa daha bastım sonra oyun 1-2 saniye ses takılıp dondu masaüstünden kapadım müziği. Oyunu açtığımda 5-6 saniyede bir drop giriyordu. Sonra oyunu silip yükledim PC'yi kapatıp açtım falan düzeldi bu gün sabah tekrar girdiğimde yine sıkıntı yoktu ama az önce açtığımda yine drop girmeye başladı. Bende MSI Afterburner açıp denedim ilk girdiğimde manyak gibi kastı FPS normalde 120-130'ken 15'e falan düştü. Diğer droplarda 120'den 90 civarına düşüyordu ama yine de oyunda o sıralarda küçük kasmalar oluyordu. Drop girdiğinde sese de bir şey oluyordu ve arkadaşımla DC'den konuşurken de sesim drop girdiğinde kesiliyordu bende bir üst oyununu deneyeyim dedim ama onda hiçbir sıkıntı oluşmadı. Bugün ya da daha önce girdiğim hiçbir oyunda sıkıntı çıkmadı nasıl çözebilirim bu sorunu? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı