Metro 2033 serisi oynanır mı?

hu_bris

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Metro serisini ilk defa oynayacağım post apokaliptik türü oyunları çok severim. Seri oynanmaya değer mi? Kötü yönleri iyi yönleri nelerdir oyunun? Şimdiden cevaplara teşekkürler.

Metro serisini ilk defa oynayacağım post apokaliptik türü oyunları çok severim. Seri oynanmaya değer mi? Kötü yönleri iyi yönleri nelerdir oyunun? Şimdiden cevaplara teşekkürler.

İyi yönleri hikaye anlatımı ve ortamı çok iyi yansıtıyor olması. Ben oynarken çok korktum, gerildim. Kötü yanları oynanışı zor.

Evet kesinlikle oynanmaya değecektir. Kötü yönleri ise çok yok. Bazen biraz tekrar edebiliyor sadece. İyi yönleri ise güzel FPS mekanikleri, vuruş hissi, atmosferi ve hikayesi. Zaten oyunun temasını seviyormuşsunuz.
Yalnız özellikle Metro 2033'de oynanış biraz zor. Lakin oynadıkça çözeceksinizdir muhtemelen. Ayrıca oyunların Redux'larını oynamanız daha iyi olacaktır. İlk çıkan oyunların yenilenmiş halleri.

Son düzenleme:
Genel olarak, atmosferi ve orijinal fikirler açısından çok iyi. Ben oynarken bayağı zevk alarak oynadım ama bazı görevlerde tekrarlama hissettim biraz da olsa. Zor modda ve gizli olarak oynarsan bayağı kendini kaptırıyorsun :)
Kesin olarak oynamanı tavsiye ettiğim bir oyundur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı