Çözüldü Metro Exodus Enhanced Edition neden farklı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muhterem Musti

Decapat
Daha fazla  
Normal Metro Exodus'a baktığımızda tam karanlık Rusya dönemini hissettiren bir oyun fakat Enhanced Edition o karanlık kasvetli havayı alıp daha renkli bir oyun haline getirmiş. Performans geliştirmeleri vs. var tabii de bu kadar büyük bir görsel renk farklılığı çok garip. Sizce bu fark iyi mi kötü mü?

Çözüm
İyi. Oyunun ışın izleme kabiliyetleri genişletilerek yeniden elden geçmiş hali. Ben normal sürüm olarak da Enhanced olarak da bitirdim. Enhanced'ın deneyimi daha iyiydi bence.
İyi. Oyunun ışın izleme kabiliyetleri genişletilerek yeniden elden geçmiş hali. Ben normal sürüm olarak da Enhanced olarak da bitirdim. Enhanced'ın deneyimi daha iyiydi bence.

Çözüm
Bana göre 2033 ve Last Light'ı da bitirmiş biri olarak orijinali daha iyi gibi. Bu kadar renk açığı şahsen olmamalıydı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana göre 2033 ve Last Light'ı da bitirmiş biri olarak orijinali daha iyi gibi. Bu kadar renk açığı şahsen olmamalıydı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açık alanların görünürlüğü daha çok artınca karanlık havadan kurtulmuş. Daha gerçekçi diye daha iyi olacak anlamına gelmiyor. Nitekim sizin deneyiminizi olumsuz etkilemiş.

Geri
Yukarı