Sürprizbozan Metro Exodus'ta nasıl iyi son alınır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spiritual

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu sorumda spoiler olacak. Metro Exodus'ta en son yobazların merkezini ele geçirdiğimiz bölümdeydim. İlerleyişe etkisi var mı bilmiyorum ama dua eden sivilleri vurmadan sadece askerleri vurarak bölümü geçtim, kültün lideri ateşkes ilan etti ardından bizim ekip Aurora ile geldi, Duke ile oraya atladık. Sonra bana "Duke" başarımı verdi. Benim ise merak ettiğim, Exodus için Canon son iyi son mu yoksa kötü son mu? İyi son için ne yapmamız gerek? Kötü son için ne yapmamız gerek? Ben sanırım çok aceleci davrandım eğer oyunda birden çok map varsa trenle geldiğimiz ilk Map'i pek gezmedim. Bunun oyunuma ne gibi eksileri olacak? Ayrıca iyi/kötü son almanın yollarını olabildiğince spoilersız anlatırsanız sevinirim.

Elinden geldiğince bayıltarak ilerle (haydutları öldürebilirsin). Sivilleri, teslim olan askerleri öldürme. Ayıcık ve gitar görevlerini de yapman lazım.
Ben ayıcık ve gitar görevini yaptım, teslim olanları öldürmedim ama bazılarını bayılttım arkadan vurabilirler diye. Gene de kötü son verdi. Çoğu konuşmayı vs. dinledim ama muhtemelen düşmanları arkadan bayıltmadım, öldürdüm diye kötü son verdi. Keşke herkesi bayıltsaymışım :(

Yan görevleri yapın, Haydutlar size saldırmadığı sürece öldürmeyin yani bayıltarak ilerleyin. Bazı görevlerde kaos çıkarmak yerine sessizce ilerlemek daha iyi olur.

Geri
Yukarı