Sürprizbozan Metro Exodus'ta iyi sona nasıl ulaşılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MuhammetTK0

Centipat
Daha fazla  
Biraz önce Metro Exodus'u bitirdim.
Kötü son ile bitince üzüldüm ama kötü son ile nasıl bitti anlamadım.
Oyundaki her yere gittim neredeyse, esir olanları vurmadım, teslim olanları bayılttım, hiçbir kötülük yapmadım ama gene de kötü son ile bitti.
İnternetten iyi sona bakmak istemiyorum, ben kendim tekrar oynayıp bitirmek istiyorum.
Nasıl iyi son ile bitirebilirim?

Eskorta gittiyseniz ne yaparsanız yapın kötü son geliyor. O yüzden kadınla etkileşime geçip para vermeyin. Ayıcığı küçük çocuğa ulaştırın. (Fare vurma oyununu üç defa kazanıp ayıyı çocuğa vermeniz gerek diye hatırlıyorum) Ayı ya da herhangi bir oyuncak pek hatırlamıyorum

Eskorta gittiyseniz ne yaparsanız yapın kötü son geliyor. O yüzden kadınla etkileşime geçip para vermeyin. Ayıcığı küçük çocuğa ulaştırın. (fare vurma oyununu üç defa kazanıp ayıyı çocuğa vermeniz gerek diye hatırlıyorum) ayı ya da herhangi bir oyuncak pek hatırlamıyorum.

Dediklerin last Light'ta yok muydu? Sanırsam oyunları karıştırdın. Ek olarak, onda bir kişiyi de bağışlamak gerekli. Oyunun sonunu o da etkiliyor.

Şöyle ki, internette rehberleri var aslında. Ben de şunu belirteyim, 3 takım arkadaşından en az ikisinin finale kadar sağlam gelmesi gerekiyor. Duke'un ölmemesi, Damir'in orada kalmak yerine ekip ile ilerlemesi ve Alyosha'nın yaralanmaması. Ben alyosha ve Duke'yi kurtarıp iyi sonu yapabilmiştim.

Yani, aslında mantık aynı. Ben, Volga'da gitar ve oyuncak ayıyı bulup onları isteyenlere getirmiştim. Onun dışında genellikle düşmanlarını bayıltman gerekli. Ben sonbahar kısımlarından oyunun sonuna kadar toplasan 10 kişiyi anca vurmuşumdur, neredeyse hepsini bayıltmıştım. Sonbahardan oyunun sonuna kadar Guil'in aile fotoğrafını bulup ona getirmek dışında ek görevleri pek yapmadım, galiba da yoklardı.

Kısacası, genellikle dusmanlari öldürmemek gerekli. Özellikle, taiga bölümünde neredeyse hiç kimseyi öldürmemek en mantıklısı.

Oyundaki yan görevleri yapıp, masumları öldürmeden ve mümkün olduğu kadar az insan öldürerek bitirmeniz gerek. Ve bazı insanları da kurtarlamısınız. Volga'da Duke'un sanırım ölmemiş olması ve Damir'in sizle gelmesi lazımdı iyi son için. Oyunu 3 kez bitirdim 3 kezde iyi son ile bitirdim bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı