Çözüldü Metro: Last Light Redux oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

kaaan_17

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle ben metro serisinin romanını okudum bitirdim ve çok beğendim. Sonra da oyununu oynamaya karar verdim Steam'de indirimdeyken aldım ve oyununu oynamaya başladım. Metro 2033 Redux'u sorunsuzca bitirdim hiçbir oyundan atma sıkıntısı çekmedim 2. oyuna başladığımda ise arada sırada atıyordu az oluyor diye umursamıyordum şimdi ise havalandırmalardan geçmeli bir bölümü oynuyorum. Sıkıntı ise havalandırmadan inceğim an oyundan hiçbir hata almadan atması neden oluyor bilmiyorum sizce cracklisini indirmeli miyim? Ya da başka bir çözümü var mı bilen varsa lütfen söylesin. Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Metro  Last Light Redux Screenshot 2021.01.17 - 01.32.27.89.png
    Metro Last Light Redux Screenshot 2021.01.17 - 01.32.27.89.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 208
Çözüm
Ekran kartın Nvidia ise ayarlarında Physx`i otomatikten CPU`ya çevirecekmişsin yani ekran kartın veya otomatik diyorsa orda CPU`ya alıp uygulaya basacakmışsın artık bilmiyorum ben AMD kullanıcısıyım. Ya da oyundan Physx özelliğini kapatacakmışsın.
Advanced Physics olarak geçiyormuş ayarlarda onu off`a ya da kapalı duruma getirecekmişsin yani.
Şu an Exodus mu oynuyorsun yoksa Last Light mi? 2. oyuna başladığımda arada sıra atıyordu demişsin ama 2. oyun Last Light zaten ve başlıkta Last Light yazıyor?

Şu an exodus mu oynuyorsun yoksa last light mi? 2. oyuna başladığımda arada sıra atıyordu demişsin ama 2. oyun last light zaten ve başlıkta last light yazıyor?

Başladığında da arada atıyormuş. Sonra havalandırmalı yere gelince hep atmaya başlamış. Dosya doğrulamayı deneyin.

Başladığında da arada atıyormuş. Sonra havalandırmalı yere gelince hep atmaya başlamış. Dosya doğrulamayı deneyin.
Denedim olmuyor.
Şu an Exodus mu oynuyorsun yoksa Last Light mi? 2. oyuna başladığımda arada sıra atıyordu demişsin ama 2. oyun Last Light zaten ve başlıkta Last Light yazıyor?
Evet Last Light.
Şimdi yan hikayeyi oynuyorum ve hiç oyundan atmadı.Sanırım o bölümden kaynaklı.

Son düzenleme:
Ekran kartın Nvidia ise ayarlarında Physx`i otomatikten CPU`ya çevirecekmişsin yani ekran kartın veya otomatik diyorsa orda CPU`ya alıp uygulaya basacakmışsın artık bilmiyorum ben AMD kullanıcısıyım. Ya da oyundan Physx özelliğini kapatacakmışsın.
Advanced Physics olarak geçiyormuş ayarlarda onu off`a ya da kapalı duruma getirecekmişsin yani.

Çözüm
Tamam yapıp denerim sonra yazarım şimdiden teşekkür ederim.
Sağol dostum işe yaradı artık atmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı