Metroda soru sorduğum kişi beni rencide etti

Yolla sevgilinin numarasını biraz soru sorayım o zaman, yanlış anlamazsın umarım.
Sen gerçekten mağara adamlarının devamısın ya. Sokakta tanımadığın bir insana doğru mekanda olup olmadığını sormakla şunun arasındaki farkı anlayamayacak kadar sosyallikten uzak bir insansın.

Sen gerçekten mağara adamlarının deva mısın ya. Sokakta tanımadığın bir insana doğru mekanda olup olmadığını sormakla şunun arasındaki farkı anlayamayacak kadar sosyallikten uzak bir insansın.

İsterse kendisi sevgilisinin numarasını yollasın biz ona bu konuyu atalım ayrılır sonra zaten :D

İngiltere'de yaşıyorum. Bir kere bile tanımadığım biri soru sormadı o kadar toplu taşıma aracı kullanmama rağmen. İngiltere geri kalmış mı oluyor şimdi? Ortadoğu'da gayet normal kadının böyle davranması.
Hocam en yakın psikiyatriste gidin.

Kadın düşmanı olmaktan iyidir.
Hahahaha women.

Sadece soru soracaktım neden yanlış anladınız? 1 mesaj önce güveniyordunuz sevgilinize.
Sevgilime güveniyorum zaten. Sosyal iletişim eksikliği dediğimiz noktaya git gide varıyoruz. Sevgilime sokakta illa soru soran oluyor zaten. Neden tanımadığım bir insana hem de böyle sapıkça geri kalmış düşüncelere sahip bir insana sevgilimin numarasını atıp onu müşkül bir duruma düşüreyim? Neden forum ortamında binlerce insanın görebildiği bir yerde kız arkadaşımın numarasını paylaşayım? Telefonun sağladığı mesafeye güvenip onu taciz edebilsinler diye mi?

Sadece soru soracaktım neden yanlış anladınız? 1 mesaj önce güveniyordunuz sevgilinize.
Sende cidden sağ duyu eksikliği var.

Ben bir haftalığına fransaya gitme imkanı yaşamıştım ve öyle çok şey değillerdi. Kadın erkek farketmez sorunu sorar teşekkürlerini edip devam edersin. Orada yaşadığımız tek olay ingilizce konuşuyoruz diye(muhtemelen) ingilizce biliyor musunuz diyoruz hayır deyip gidiyor bazıları. Onun dışında soru sorduk diye kimse linçlemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı