Meyve ve sebze yiyemiyorum

Yok abi ara ara sote veya dürüm yerken kıvırcık koyuyorum o kadar başka hiçbir türlü yemiyorum.

Anladım , yoğurt seviyor musunuz? Yoğurtla birlikte sebzeleri (havuç , ıspanak , salatalık , brokoli gibi)ya da meyveleri (çilek , kayısı) karıştırarak tüketebilirsiniz.Hem protein almış da olursunuz.Sebze yemiyorsanız eğer baklagilleri de tüketebilirsiniz.Özellikle yeşil mercimeği çok tüketin.Sebzelerden alamayacağınız vitamini baklagillerden alabilirsiniz. :)

Anladım, yoğurt seviyor musunuz? Yoğurtla birlikte sebzeleri (havuç, ıspanak, salatalık, brokoli gibi)ya da meyveleri (çilek, kayısı) karıştırarak tüketebilirsiniz. Hem protein almış da olursunuz. Sebze yemiyorsanız eğer baklagilleri de tüketebilirsiniz. Özellikle yeşil mercimeği çok tüketin. Sebzelerden alamayacağınız vitamini baklagillerden alabilirsiniz. :)

Evet yoğurt severim. Ayrıca meyveli yoğurt veya meyveli sütte içebilirm.

Evet yoğurt severim. Ayrıca meyveli yoğurt veya meyveli sütte içebilirm.

Sizin için protein çok önemli. Spor yaptığınız için süt ve süt ürünleri tüketmeniz gerekmektedir.Yaşınız 12 ve bol spor yapın. Boyunuzun uzamasını istiyorsanız eğer.Demek istediğim 20 yaşından sonra boy uzamaz.Kendimden biliyorum.Basketbol oynuyordum sizin yaşanızdayken. ;)

Geri
Yukarı