Mezun olmama rağmen dershanede 12.sınıfa gidiyorum

Salihcskun

Femtopat
Daha fazla  
Öncellikle selamünaleyküm ben liseden mezun oldum şu an dershaneye gidiyorum fakat beni 12.sınıfların yanında ders göreceğim ve dershanede mezun sınıflar salıdan cumaya kadar gelirken ben ise hafta içi 2 gün ve hafta sonu gidiyorum. Bu benim için iyi mi kötü mü anlayamadım. Çok konu eksiğim var diye beni 12.sınıfların yanına aldılar.

Mezunların sınıfına geç bence 12 ler konulara aşina olduğundan bazı yerleri üstünkörü geçebilirler. Konu eksiğin olsa da mezun sınıfta her konu işlenir.

Her iki gruba da aynı konuyu anlatırlar, bir eksik olacağını sanmıyorum.
Evet aslında doğru ama birazcık işin farkında değil gibiler bunlarda gırgır makara yapıyo gibiler
Mezunların sınıfına geç bence 12 ler konulara aşina olduğundan bazı yerleri üstünkörü geçebilirler. Konu eksiğin olsa da mezun sınıfta her konu işleniyir

Yarın konuşcan dershane müdürüyle kontenjan yok dediler birde çok ilerde olduklarını söylediler üstüne benim 11-12.sınıf konularım yok gitmediğim için okula bilmiyorum

Bence mezunların sınıfına geç. Çünkü 12. Sınıflar aynı zamanda okula gittiği için tarihleri bunlara göre hazırlıyorlar. 12. Sınıflar hem okula hem dershaneye gideceği için daha az yoğun bir takvim hazırlarlar. Mezunlar daha fazla ders görür diye tahmin ediyorum. Yine de sen bilirsin eğer yeterli görüyorsan devam edebilirsin bence.

Mezun sınıfına gecmeni öneririm. 12. sınıfların okulu da olduğu için programı ona göre hazırlanır, hafta içleri ders saatleri geç olur ve verim düşer. Ayrıca 12. sınıflar henüz sınav görmedikleri için laga luga yapan tipler olabilir. Ben olsam mezun sınıfına geçerdim.

Geri
Yukarı