Fomer

Hectopat
Arkadaşlar YKS 23 girip 83 k yaptım. Hata yapıp istemediğim bölümü yazdım bölümü okumak istemiyorum. Onun için elimde 3 tane seçenek var.
1 kırık OBP yüzüne 2 sene mezuna kalmak.
2 bu sene hazırlığa gidip seneye mezuna kalmak ama seneye istediğim sıralamayı yaparsam Türkçe bolum yazmayi düşünüyorum bana faydasi olur gibime gelmiyor.
3bu sene hazırlıkta okuyup ya da kırık ile çalışıp sınava gireceğim gelmezse MYP ile şehir dışına yatay geçiş yapmak gerekiyor öyle olursa da KYK da filan kalmam gerekiyor. Gelen şehirlerde Erzurum Erzincan gibi şehirler.(KYK şartları 6 kişi olduğu için şehir dışı da gitmek istemiyorum)
Her türlü mezuniyet 1 sene uzuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mezuna kalınır mı bilmiyorum ama ben kaldığımda psikolojim bozulmuştu, daha kötü sıralama yaptım tabii kişiden kişiye göre değişir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar YKS 23 girip 83 k yaptım. Hata yapıp istemediğim bölümü yazdım bölümü okumak istemiyorum. Onun için elimde 3 tane seçenek var.
1 kırık OBP yüzüne 2 sene mezuna kalmak.
2 bu sene hazırlığa gidip seneye mezuna kalmak ama seneye istediğim sıralamayı yaparsam Türkçe bolum yazmayi düşünüyorum bana faydasi olur gibime gelmiyor.
3bu sene hazırlıkta okuyup ya da kırık ile çalışıp sınava gireceğim gelmezse MYP ile şehir dışına yatay geçiş yapmak gerekiyor öyle olursa da KYK da filan kalmam gerekiyor. Gelen şehirlerde Erzurum Erzincan gibi şehirler.(KYK şartları 6 kişi olduğu için şehir dışı da gitmek istemiyorum)
Her türlü mezuniyet 1 sene uzuyor.
Sınava başvur ve çalış gene de bence.

Mezuna kalınır mı bilmiyorum ama ben kaldığımda psikolojim bozulmuştu, daha kötü sıralama yaptım tabii kişiden kişiye göre değişir.

Ders çalışmayı seven tiplerdenim sınava son aylar kala herkes gibide bunalmistim. Kalsam yaparım gibi geliyor ama 2 senede çok uzun zaman gibi.

Selam dostum bende aynı durumdayım bende yerleştim ama istemediğim bölümdeyim.
Dediğin gibi bende ikilemdeyim ne yapmaya karar verdin.

Selam dostum bende aynı durumdayım bende yerleştim ama istemediğim bölümdeyim.
Dediğin gibi bende ikilemdeyim ne yapmaya karar verdin.

Büyük ihtimalle 2 sene mezuna kaldım gibi duruyor şehir dışı yapamam çünkü ( hazırlığa belki devam edebilirim)

dondurmayı düşünüyorum ama bu sene mi seneyi mi dondurmam gerektiğine karar veremedim
Tek sene dondurcaksan sınav senesi dondur bence seneye daha önemli olucak çünkü

Çalışarak bir sonraki seneye girmek daha mantıklı hocam. Orada ömrünüzü ve kalitenizi tüketeceğinize evde verimli vakit geçirip çalışmaya bakın.
Hocam peki bu sene hazırlık+ yks seneye dondursam nasıl olur ( hazırlık haftada 5 gün 4 saat +4 saat yol sürüyor totalde 8 saat günde gidiyor) gidersemde bu sene 80k yaptım en kötü seneye 20 30 k yapman gerekiyor. Konuları unuturum yine benzer sıralama yaparım gibime geliyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı