Elektronik RAZER Legendary Bundle (Kaira Wireless + PS5 Dualsense Şarj İstasyonu) 1999 TL

Demek o yüzden alamadık sağlık olsun :D.

Hocam benim zaten HyperX QuadCast var ihtiyacım yok normal ses kalitesi iyi mi benim için önemli olan o

Son alan ben olabilir kartım alışverişe kapalıydı açayım derken elim ayağıma dolandı neyse ki aldım :D
Hayırlı olsun.

İptalden stok artabilir belki bende iptal ettim bir an gaza gelip alsam da ihtiyacım olmadığına kanaat getirdim.

Kablolu versiyonu bile sadece kulaklık için konuşuyorum şu an 2.5k 3K civarı hocam çok rahat derğer sadece o şarj istasyonu bile 2K olması lazım benim de ihtiyacım yok ama şarj istasyonu için aldım ben.

Demek o yüzden alamadık sağlık olsun :D.

Hayırlı olsun.

Hocam teşekkürler :)

İptalden stok artabilir belki bende iptal ettim bir an gaza gelip alsam da ihtiyacım olmadığına kanaat getirdim.
Bir iki iptal için tekrar açmazlar.
Kablolu versiyonu bile sadece kulaklık için konuşuyorum şu an 2.5k 3K civarı hocam çok rahat derğer sadece o şarj istasyonu bile 2K olması lazım benim de ihtiyacım yok ama şarj istasyonu için aldım ben.
Kesinlikle bu fiyata alınır bir bundle

Normal kulaklık fiyatına baksanıza :D dolar kuru neler yaşatıyor bize ya. Sanırsam bizim paketin içinden HyperSpeed olan çıkıyor padleri deri değil.

Birkaç incelemesine baktım mikrofonu rezalet onun dışında iyi gibi
Mikrofon rezalet değil kablosuzlar kablolulara göre çok düşük kaliteye sahipler o duyduğunuz iyiydi yani

Yeni konular

Geri
Yukarı