MF Product Strike 0120 klavye 59,90 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle bir hak tanınmışsa almamızda bir sorun yok.
Daha sonra ilanı kapatırlar böyle işte :D Bunu yaparken başkalarının da hakkını düşünsen şaşarım açıkçası. İyiki de iptal edilmiş.

Arkadaşım 4000 TL'lik klavye almış iptal yedi. Başka iptal yiyen var mı?

Ciddi misiniz siz ya bir de utanmadan söylüyorsun.

Dostlar bu markayı hatırladım ben buradan şarj aleti almıştım 15gün kargoya verilmedi kargo günü 7-8 gün geçmesine rağmen ama iade de sorun olmuyor denemekten zarar gelmez.

Ciddi misiniz siz ya bir de utanmadan söylüyorsun.

Dostlar bu markayı hatırladım ben buradan şarj aleti almıştım 15gün kargoya verilmedi kargo günü 7-8 gün geçmesine rağmen ama iade de sorun olmuyor denemekten zarar gelmez.

Utanmadan söylemek ile ne alakası var anlayamadım? Konuyu takip edemedim. Bir tek bende mi iptal oldu yoksa başkalarında da iptal var mı onu öğrenmek istedim.

Utanmadan söylemek ile ne alakası var anlayamadım? Konuyu takip edemedim. Bir tek bende mi iptal oldu yoksa başkalarında da iptal var mı onu öğrenmek istedim.

Hocam 4000TL diyorsun bu ticaretten başka bir şey değil burada o klavyeye ihtiyaç duyan kaç tane öğrenci var belki de ve hayır bende iptal olmadı.

Hocam 4000TL diyorsun bu ticaretten başka bir şey değil burada o klavyeye ihtiyaç duyan kaç tane öğrenci var belki de ve hayır bende iptal olmadı.
Ticaret kısmına katılıyorum. Ama düz membran klavyelerin de daha ucuza alınabilir olduğu yerde mekanik klavye ihtiyaç değildir duyu sömürüsüne gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı