MF Product Strike 0120 klavye 59,90 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
MG Product. Geldiği kutusuna koyup iade etmeye başlıyorum.

O çıksa yine iyi. Kötü bir klavye.
Banada bundan geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siparişlerim bölümünden iade talep edebilirsin de önce yanlış ürün geldi diye HB'ye yaz bence.
Arkadaşlar merhaba. Hepsiburada ile görüştüm. Ürün yanlış gelirse iki durum varmış: Mağaza tedarik edebiliyorsa doğru ürünü gönderir, mağaza tedarik edemiyorsa ücret iadesi yapılır. Mağaza ile görüşüp stok durumunu öğreneceğim ona göre yoldayken iptal edeceğim.

Son düzenleme:
Siparişlerim bölümünden iade talep edebilirsin de önce yanlış ürün geldi diye HB'ye yaz bence.
Arkadaşlar merhaba. Hepsiburada ile görüştüm. Ürün yanlış gelirse iki durum varmış: Mağaza tedarik edebiliyorsa doğru ürünü gönderir, mağaza tedarik edemiyorsa ücret iadesi yapılır. Mağaza ile görüşüp stok durumunu öğreneceğim ona göre yoldayken iptal edeceğim.
Ne yaptın gorüştün mü?

Görüştüm arkadaşlar. Onlar da diyor ki stoktan fazla ürün satıldı. İade edebilirsiniz diyor. İade kodu verdi. Ama HepsiJet yoldayken iade etsem mi diyorum.

Sonradan gelen ürünlerden doğru gelen var mı?

Görüştüm arkadaşlar. Onlar da diyor ki stoktan fazla ürün satıldı. İade edebilirsiniz diyor. İade kodu verdi. Ama HepsiJet yoldayken iade etsem mi diyorum.

Sonradan gelen ürünlerden doğru gelen var mı?
IMG_20210608_152654.jpg

Gelen var. @jax teller fanboyu sanırım aynı arkadaş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı