MF Product Strike 0120 klavye 59,90 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen de iade işlemini başlat bence.
İade etmeyin. Hakem heyetine başvuru yapın. Birden fazla tüketici aynı kurumu aynı sebepten THH'e verince ne oluyor görsünler? Yaptıkları şey müşteriyi salak yerine koymak. İadeye zorlamak için yapıyorlar bunu zaten.

Hiçbir şey olmayacak mağaza paranı iade edecek. HB en azından kupon verir. :D :D
İadeyi kendi isteğinle yapınca mı kupon verecek? Yanlış gönderdiyse iade et olsun bitsin diyecekler :D İşin içine hakem heyeti girince paşa paşa üst modelini bile alabilirsiniz.

Benim kargom geldi, içinde ne var bakmadım akşam eve gidince bakacağım yazarım isterseniz.

Hiçbir şey olmayacak mağaza paranı iade edecek. HB en azından kupon verir. :D :D
Verecekleri zaten 10 liralık kupon hocam ne işinize yarayabilir? Ben ürünümü veya dengini istiyorum rastgele kıytırıktan bir klavye yollayıp, aa yanlislik olmuş pardon bu da iade kodunuz. Ayaklarına yatmalarının cezasını çeksinler.

Verecekleri zaten 10 liralık kupon hocam ne işinize yarayabilir? Ben ürünümü veya dengini istiyorum kıytırık klavye yollayıp, aa yanlislik olmuş pardon bu da iade kodunuz. Ayaklarına yatmalarının cezasını çeksinler.
Hocam farklı bir ürün mü yolladılar?

Siz bilirsiniz. Ben yoldayken iptal ettim hiç uğraşamayacağım.

Verecekleri zaten 10 liralık kupon hocam ne işinize yarayabilir? Ben ürünümü veya dengini istiyorum kıytırık klavye yollayıp, aa yanlislik olmuş pardon bu da iade kodunuz. Ayaklarına yatmalarının cezasını çeksinler.
50 TL veriyormuş sanırım. Cezasını çekecekler derken? Adamlar zaten yanlış fiyat yazmış. Başına üşüşmeye gerek yok akbaba gibi. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı