Mi 9T vs Redmi Note 8 Pro

Jteve Sobs

Centipat
2500₺ 64 GB mi 9T mi almalıyım yoksa.
2350₺ 128 GB Redmi Note 8 Pro mu almalıyım?
Bana mi 9T alıp yanına 64/128gb SD card eklemek mantıklı geldi bunun sizce bir sıkıntısı olur mu?
Hiçbir zaman telefondan oyun oynamam sadece video dizi film vs. izlerim bir de fotoğraf. Bunun için mi 9T'nin ekranı daha da çok kendine çekiyor beni aradaki fiyat farkına değer mi? Ayrıca dediğim SD card işi mantıklı mı?
@BilgisayarKurdu hocam senin bu tarz konularda yorumlarını görmüştüm bir değerlendirme yapabilir misin benim durumuma?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani dediğiniz gibi Mi9T daha mantıklı. Hem ileride bir daha telefon değiştirecek olursanız o 64 GB'lık hafıza kartı da işinize yarayacaktır.

Mi 9T modelinde hafıza kartı takılamıyor diye hatırlıyorum kontrol etmek gerek.
Evet yeni bir videoya denk geldimorda söyledi adam. Artık bir fotoğraf 8 10MB'leri bile geçtiği için 64 almak istemiyorum
2350₺ 128gb Redmi Note 8 pro veya
2850₺ 128gb Mi 9t
Aradaki 500₺'ye değecek bir fark var mı çok kararsız kaldım

Mi 9T kullanıcısıyım. Telefonda hafıza kartı desteği bulunmuyor. Kasım ayından beri kullanıyorum telefonu. Pek fotoğraf çeken ve oyun oynayan birisi değilim. Oyun ve fotoğraf yok haliyle. Ama edit işiyle uğraşıyorum dolayısıyla telefona sürekli bilgisayardan video vs. aktarıyorum. İşim bittikten sonra da siliyorum tabii. Şuan 38 GB boş alanım var. Bende 2 telefon arasında kalmıştım ama Note 8 pro'nun işlemcisi hakkında fazla olumsuz yorum okudum, daha önce kullandığım bir işlemci olmadığı için Mi 9T'yi almakta karar kaldım. Ama sanırım Note 8 Pro'nun işlemcisi Snapdragon olsaydı onu alırdım f/p açısından.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı