Mi Band 4 ekrandaki morluk

J3yEreN

Kilopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün Mi Band 4 elime geçti fakat gün ışığında ekranın alt kısmında mor bir çizgi beliriyor. Sebebi nedir? 24 saat dolmadan hasar tespit raporu tutturup geri yollamam lazım anormal bir durum ise.

20191010_154359.jpg

20191010_154406.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilk aldığımda da vardı. Sonra geçti. Büyük ihtimal ekran ilk kez çalıştığı içindir. Ben de Mi band 4 sahibiyim. Diğerleri böyle bir şey yaşadı mı bilmiyorum.

Amoled ekran darbe almış. Normal değil.

Darbe olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca eklemeyi unuttum güneş ışığından uzaklaştığımda mesela şuanda olduğu gibi ev içinde bu çizgi tamamen kayboluyor.
Ben ilk aldığımda da vardı. Sonra geçti. Büyük ihtimal ekran ilk kez çalıştığı içindir. Ben de Mi band 4 sahibiyim. Diğerleri böyle bir şey yaşadı mı bilmiyorum.
Sizde de sadece güneşe direk maruz kaldığında mı çizgi ortaya çıkıyordu.

Darbe olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca eklemeyi unuttum güneş ışığından uzaklaştığımda mesela şuanda olduğu gibi ev içinde bu çizgi tamamen kayboluyor.

İngilizce olduğundan aliexpress'den aldığınızı sanıyorum. Eğer arkadaşın dediği gibi ise sıkıntı yok. Ama amoled ekranlarda darbe oldumu mor renk ortaya çıkıyor.

Evet ilk aldığımda evde fark etmemiştim ama dışarıya güneşe çıktığımda fark etmiştim. Şu an güneş altında da morluk yaşamıyorum.
İngilizce olduğundan aliexpress'den aldığınızı sanıyorum.
Mi Band 4'e türkçe dil gelmedi halen. Ama yamanın hazır olduğunu ve 1 hafta içinde yayınlayacaklarını söylemişlerdi. New Xiaomi Mi Band 4 update brings screen off timeout settings

İngilizce olduğundan aliexpress'den aldığınızı sanıyorum. Eğer arkadaşın dediği gibi ise sıkıntı yok. Ama amoled ekranlarda darbe oldumu mor renk ortaya çıkıyor.

Hayır. Türkiye üzerinden satın aldım.
Ekran konusunda halen bir çıkmazdayım. Ekran üzerinde ev ortamında hiçbir problem gözükmüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı