Micro ATX anakart için kasa önerisi

EmirMFurat21

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemimi yükseltmeyi düşünüyorum. Ekran kartı olarak bunu alacağım:
Aynı zamanda kasa da almayı düşünüyorum. Şu an elimde MSI H61M -E33 var ve internetten ararştırdığıma göre Micro ATX bir anakart. Ona uygun en fazla 500 ₺'lik içinde güç kaynağı bulunan bir kasa alacağım. Pencereli ve mavi ışıklı kasalar önceliğimdir. Vatandan veya elden alabileceğim bir yer olursa daha iyi olur(İstanbul içi). Şimdiden cevaplarınız için sağ olun.Ben bunu düşündüm COOLER MASTER MASTERBOX LITE 5 500W 80PLUS MidT ATX PENCERELİ KASA ama başka önerinizde varsa bilmek isterim. İyi Sosyal'ler. :)

Son düzenleme:
Merhaba. Sistemimi yükseltmeyi düşünüyorum. Ekran kartı olarak bunu alacağım:
Aynı zamanda kasa da almayı düşünüyorum. Şu an elimde MSI H61M -E33 var ve internetten ararştırdığıma göre Micro ATX bir anakart. Ona uygun en fazla 500 ₺'lik içinde güç kaynağı bulunan bir kasa alacağım. Pencereli ve mavi ışıklı kasalar önceliğimdir. Vatandan veya elden alabileceğim bir yer olursa daha iyi olur(İstanbul içi). Şimdiden cevaplarınız için sağ olun.Ben bunu düşündüm COOLER MASTER MASTERBOX LITE 5 500W 80PLUS MidT ATX PENCERELİ KASA ama başka önerinizde varsa bilmek isterim. İyi Sosyal'ler. :)
Merhaba, Micro ATX anakartınız için 500w 80+ setifikalı Lite 3.1 Micro ATX kasamızı alabilirsiniz.
CoolerMaster MasterBox Lite 3.1 500W MiniTower mATX Kasa

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı