Microsoft Authenticator'e Discord nasıl eklenir?

tH3as

Hectopat
Yakın zamanda telefon değiştirdim, eski telefonumda Microsoft Authenticator'u kullanıyordum ve Discord'da bulunan 2ad kodlarını oradan alıyordum. Ancak telefonu değiştirdim şu anda yeni telefonumda sadece Microsoft var Discord'u nasıl ekleyebilirim?

Microsoft authenticator Discord'da çalışmıyor diye biliyorum.

Ancak benim size önerim Authy kullanmanız yönünde. Authy'de diğer authenticatorlar gibi silindiği/telefon değiştirildiği zaman kodlar gitmiyor. Hesabınız var ve hesabınıza giriş yapabiliyorsunuz böylece kodlar hep kalıyor.

Microsoft Authenticator bildiğim kadarıyla sadece Microsoft aplikasyonları için servis sağlıyor. Discord için Google Authenticator var.
Microsoft authenticator Discord'da çalışmıyor diye biliyorum.
Yok hocam microsoft authenticator üzerinden alıyordum kodları çalışıyor hatta hala eski telefonumda kullanabiliyorum ama sıfırlayacağım için eski telefonu değiştirmem gerekiyor.

Ancak benim size önerim Authy kullanmanız yönünde. Authy'de diğer authenticatorlar gibi silindiği/telefon değiştirildiği zaman kodlar gitmiyor. Hesabınız var ve hesabınıza giriş yapabiliyorsunuz böylece kodlar hep kalıyor.
Authy dediğiniz Twilio Authy midir?

Geri
Yukarı