Microsoft Edge bozuldu

Düzelmedi hocam yine aynı kaldırıp tekrar kurdum

hocam yüzde yüz sürücülerde sorun var.

bilgisayara virüs bulaşıp bulaşmadığını anlamak içinde.eğer bilgisayarınız yavaşladı ise geçmiş olsun virüs girmiştir.
Hocam sistemin ilk hali ile sorun yoktu virüs olacağınıda sanmıyorum Minecraft var sadece korsan yavaşlamada yok ama edge açılmıyor driver ı silip tekrar yükledim düzelmedi yine oyunlarda sorun yok rdr,Skyrim ve metroda denedim

Siz yine de eski sürücüyü kaldırıp yeni sürücüyü indirip kurulumunu yapıp deneyin yazılımsal bir çakışma olabilir.
Avast'ı lütfen kurmayın lütfen yüklemeyin. Ekran kartı sürücülerini güncelle (eski sürücüleri kaldır.)
Hocam driver ı silip tekrar yükledim ama beceremedim galiba program ekle veya kaldırdan silip AMD nin sitesinden tekrar yükledim oyun sürelerim ve ortalama FPS ler hala duruyor

Dosya Ekleri

• IMG_20240101_132927.jpg
    IMG_20240101_132927.jpg
    256,4 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Tarayıcının ayarlar kısmını girip donanım hızlandırma seçeneğini bulup kapatır mısın? Bakalım düzelecek mi?
Hacam tarayıcı derken edge yi kastediyorsanız olmuyor ayarlar kısmına giremiyorum şimdi birkaç uygulamayıda denedim Instagram ve Office de açılmıyor

Hocam Windows u tekrar kursam nasıl olur

Hocam Windows u tekrar kursam nasıl olur

Hiçbir fikri olan yokmu ??

Son düzenleme:
Aynı sorun bendede oluştu , asus tuf rtx3060 ekran kartımı termal bakımlar için asus a göndermek amacı ile söktüm yerine pny rtx3060 dual taktım bilgisayar açıldı edge çalışmıyor görüntüsü karma karışık ayarlara falan girilmiyor. Acaba konu sahibi arkadaş bir çözüm bulabildiniz mi ?

Edge'te yeni profil açıp dener misiniz?

Aynı sorun bendede oluştu , asus tuf rtx3060 ekran kartımı termal bakımlar için asus a göndermek amacı ile söktüm yerine pny rtx3060 dual taktım bilgisayar açıldı edge çalışmıyor görüntüsü karma karışık ayarlara falan girilmiyor. Acaba konu sahibi arkadaş bir çözüm bulabildiniz mi ?
Hocam çözümü buldum, driver ı sildim ve düzeldi tekrar yüklediğimde tekrar bozuluyor kart aynı olsada driver fark ediyor demek ki. Oyunlarda sıkıntı yok aynı FPS lerde oynuyorum driver varkende oynayabiliyordum. Ben driver ı program ekle kaldırdan sildim galiba ddu diye bir şey ile silmek gerekiyormuş ben o şekilde silmeden düzelttim ki eğer kendi kartım geri gelirse aynı ayarlar kalsın.

Hocam çözümü buldum, driver ı sildim ve düzeldi tekrar yüklediğimde tekrar bozuluyor kart aynı olsada driver fark ediyor demek ki. Oyunlarda sıkıntı yok aynı FPS lerde oynuyorum driver varkende oynayabiliyordum. Ben driver ı program ekle kaldırdan sildim galiba ddu diye bir şey ile silmek gerekiyormuş ben o şekilde silmeden düzelttim ki eğer kendi kartım geri gelirse aynı ayarlar kalsın.
Hocam driver silince düzeliyor evet ama driver yüklemeden aynı performansı nasıl alıyorsunuz onu anlayamadım sadece

Driversız kullanmanızı önermem, bir şekilde çözmeye çalışın.

Hocam driver silince düzeliyor evet ama driver yüklemeden aynı performansı nasıl alıyorsunuz onu anlayamadım sadece
Hocam bende bilmiyorum fakat rdr de aynı FPS leri alıyorum deneyin bence bir şey kaybetmezsiniz.

Driversız kullanmanızı önermem, bir şekilde çözmeye çalışın.
Kartın gelmesini bekliyorum hocam o zamana kadar sorun çıkarırmı?

Geri
Yukarı