Microsoft Edge bozuldu

GaJente

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 12100f - SAPPHIRE RX 6700 - GSKİLL 3200MHZ 16GB - KIOXIA EXCERİA G2 1TB - THERMALTAKE S200 TG 650W
RAM
GSkill ripjavs 5 2*8 16gb 3200mhz cl16
SSD veya HDD modeli
Kioxia exceria G2 1tb
Ekran kartı
Xfx swft RX 6700
Anakart
MSI pro h610m-e
İşlemci
Intel core İ3 12100f
Ekran kartımı servise verdim arkadaşımın ekran kartını ödünç aldım. Benimki Sapphire Pulse RX 6700 onun ki XFX kartı taktım her şey çalışıyor ama Microsoft Edge bozuk hiçbir şey açamıyorum. Edge'den 3 kez Edge'yi onardım, BIOS'u sıfırladım, PC'yi 20-30 kez kapat aç yaptım ama düzelmedi. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartımı servise verdim arkadaşımın ekran kartını ödünç aldım. Benimki Sapphire Pulse RX 6700 onun ki XFX kartı taktım her şey çalışıyor ama Microsoft Edge bozuk hiçbir şey açamıyorum. Edge'den 3 kez Edge'yi onardım, BIOS'u sıfırladım, PC'yi 20-30 kez kapat aç yaptım ama düzelmedi. Ne yapmam gerek?
Bozuldu derken sorun nedir?

Bozuldu derken sorun nedir?
Fotoğraf yüklemeyı unutmuşum hocam kusura bakmayın

Bunun bir çözümü yokmu Kaspersky free ile 5 kez Avast free ile de 5 kez taradım virüs falanda çıkmadı ne yapmam lazım

Dosya Ekleri

• IMG_20231231_235543.jpg
    IMG_20231231_235543.jpg
    241,8 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20231231_235541.jpg
    IMG_20231231_235541.jpg
    241,3 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Virüs den kaynaklanan bir durum değil kaldırıp tekrar kurmayı dene.
Nasıl kaldıracağım hocam program ekle ve kaldır da sadece değiştir yazısı var oda onarıyor

Servise verdiğiniz ekran kartınızın sürücüsünü bilgisayardan kaldırıp, yeni taktığınız modelin sürücüsünü indirip kurulumunu yapıp dener misin?

Servise verdiğiniz ekran kartınızın sürücüsünü bilgisayardan kaldırıp, yeni taktığınız modelin sürücüsünü indirip kurulumunu yapıp dener misin?
Deneyeyim hocam ama iki kartta RX 6700 sadece biri Sapphire biri xfx fark eder mi?

Fotoğraf yüklemeyı unutmuşum hocam kusura bakmayın.

Bunun bir çözümü yok mu Kaspersky Free ile 5 kez Avast Free ile de 5 kez taradım virüs falanda çıkmadı ne yapmam lazım.

Avast'ı lütfen kurmayın lütfen yüklemeyin. Ekran kartı sürücülerini güncelle (eski sürücüleri kaldır.)

Fotoğraf yüklemeyı unutmuşum hocam kusura bakmayın

Bunun bir çözümü yokmu Kaspersky free ile 5 kez Avast free ile de 5 kez taradım virüs falanda çıkmadı ne yapmam lazım
hocam yüzde yüz sürücülerde sorun var.

bilgisayara virüs bulaşıp bulaşmadığını anlamak içinde.eğer bilgisayarınız yavaşladı ise geçmiş olsun virüs girmiştir.

Geri
Yukarı