Microsoft Edge kullanılır mı? Güzel bir tarayıcı haline geldi mi?

İsimsizMan09

Decapat
Şu anda Brave kullanıyorum ama her geçen gün yeni yapay zeka özellikleri ile beni kendine çekiyor. Çok da güzel gözüküyor modern bir tasarımı var tarayıcının. Ama Brave'de çok sade ve güven veriyor. Bana sıkıntı çıkartmadı şu zamana kadar ve çok alıştım Brave'e. Microsoft Edge biliyorsunuz artık sadece tarayıcı indirmekten fazlası oldu ama bilemiyorum değer mi? Modern, hoş bir teması var.

Şu anda Brave kullanıyorum ama her geçen gün yeni yapay zeka özellikleri ile beni kendine çekiyor. Çok da güzel gözüküyor modern bir tasarımı var tarayıcının. Ama Brave'de çok sade ve güven veriyor. Bana sıkıntı çıkartmadı şu zamana kadar ve çok alıştım Brave'e. Microsoft Edge biliyorsunuz artık sadece tarayıcı indirmekten fazlası oldu ama bilemiyorum değer mi? Modern, hoş bir teması var.

Bende kullanıyordum öneririm sana u aralar Brave kullanıyorum birkaç işim var diye ama Edge muazzam.

Edge aşırı derecede iyi. Özellikle W11 olan entegresi oldukça iyi ve bu da RAM kullanımına yansıyor. Neredeyse dokunmuyor bile RAM'e. uBlock Origin + H264ify + mue eklentileri ile müthiş bir şeye dönüşüyor tarayıcı.

Geri
Yukarı