Microsoft yazılım koruması hizmeti sorunu

Combine

Centipat
Görev yöneticisine baktığımda Microsoft yazılım koruması platformu hizmeti diye bir program var. Bir anda %10 CPU kullanıp ve çok güç tüketiyor yazıp 20-30 sn sonra düşüyor. Sonra 50 sn sonra falan tekrar çıkıyor. Neden olabilir?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Combine, Microsoft yazılım koruması hizmeti lisanssız olarak (crack) etkinleştirilen işletim sistemlerinde Microsoft'un koruması için devreye giren bir özelliktir. Ya işletim sistemini crack olarak kullanıyorsun, ya da bilgisayarında istemeyeceğin bir virüs olabilir. Fakat ilk saydığım neden çıkacak gibi duruyor. İşletim sistemin orijinal mi?

@Combine, Microsoft yazılım koruması hizmeti lisanssız olarak (crack) etkinleştirilen işletim sistemlerinde Microsoft'un koruması için devreye giren bir özelliktir. Ya işletim sistemini crack olarak kullanıyorsun, ya da bilgisayarında istemeyeceğin bir virüs olabilir. Fakat ilk saydığım neden çıkacak gibi duruyor. İşletim sistemin orijinal mi?
bendede aynı sorun var ama kasma yok sadece cpu fazla kullanılıyor bi de windowsum crack ama bu sorun yeni ortaya çıktı

Yeni konular

Geri
Yukarı