Migros Karttan Şifre İstemeden Para Çekti

teknotpc

Hectopat
Daha fazla  
İninal kart almak için girdim ilk Migros'ta 25 TL yüklettik İninal karta. Sonra da kartı çıkardım, 5 TL de kart ücreti için tekrar taktık ama bu sefer şifre istemediler. Neden bu sefer şifre istemediler marketlerde normalde hep istiyorlar. (Ziraat Genç Bank Kart'tan İninal'i aldım ve içine para yüklettim.)

Daha aktivasyon yapmamışsın ki. Aktivasyon yapıp şifre belirlemen gerekli. Buyur link. #Link1
Kardeşim ne İninal'i bu olay Ziraat Genç Bank Kart üzerinden gelişti. Ziraat Genç Bank Kart'la İninal'e para yüklerken ilkinde şifre istedi banka kartının şifresi sonraki alışverişte şifre istemeden parayı çekti. Yani banka kartından nasıl oldu da şifre istemeden para çekti normalde marketlerde felan hep istiyordu.

Kardeşim ne İninal'i bu olay Ziraat Genç Bank Kart üzerinden gelişti. Ziraat Genç Bank Kart'la İninal'e para yüklerken ilkinde şifre istedi banka kartının şifresi sonraki alışverişte şifre istemeden parayı çekti. Yani banka kartından nasıl oldu da şifre istemeden para çekti normalde marketlerde felan hep istiyordu.
Kurura bakma. Ininal kart olarak algıladım olayı.. Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetlerini arasaydın keşke. Kartın çalınırsa sıkıntı olabilir.
Ha bir de temassız kart ise belki ondan ötürü şifre istememiş olabilir.. Kartının temassız özelliği var mı bir kontrol et derim. ;)

Mastercard da şifresiz para ödeme özelliği var diye biliyorum. Kartınız Mastercard mı yoksa visamı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı