Mikrofiber bezin ekranı çizmesi

Ekran koruyucu cam yok muydu üstünde? Sadece fiber beze güvenip telefonu sade ekranınla kullanmayın. Çok fazla gözüküyorsa koruman da yoksa, ön ekran değişimine gönderebilirsin rahatsız oluyorsan.

Madem çizildiğini umursuyorsunuz, nano cam kullannalıydınız. Ekranların dayanıksızlığını bildiğimden ve günlük kullanımda çok derin çizimlerin bile oluştuğunu gördüğümden hiç nano cam olmadan telefonumu kullanmadım.

Madem çizildiğini umursuyorsunuz, nano cam kullannalıydınız. Ekranların dayanıksızlığını bildiğimden ve günlük kullanımda çok derin çizimlerin bile oluştuğunu gördüğümden hiç nano cam olmadan telefonumu kullanmadım.
Koruyucu hava aldığı için çıkartmıştım. Tam da bayrama denk geldi.

Benimde başıma aynı şey geldi. Gül gibi baktığım Macbook'umun ekranı mikrofiber sağ olsun çizildi.
Telefonumun arkası da cam, orası da telefonu aldıktan 2 hafta sonra başka bir kaliteli mikrofiber bez ile çizilmişti. Telefona değer vermekten usandım, hatta telefona değil tüm cihazlarıma aşırı ilgi göstermekten bıktım, silmeyip o pis haliyle kullansam çizilmeyecekti.
Edit: Yazmaktan vazgeçtiğim şeyi dahil etmiş.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sabah tekrar baktım, çizik kaybolmuş. gorilla glass çok yüzeysel çizikleri gideriyor mu ne oluyor? Yoksa ben

Telefonumun arkası da cam, orası da telefonu aldıktan 2 hafta sonra başka bir kaliteli mikrofiber bez ile çizilmişti. Telefona değer vermekten usandım, hatta telefona değil tüm cihazlarıma aşırı ilgi göstermekten bıktım, silmeyip o pis haliyle kullansam çizilmeyecekti.
Aynı kafadanız reis. Macbook'un çizildiği gün uyuyamadım. Bence biz de sorun yok ya. Sonuçta pahalı cihazlar ve alabilmek için epey emek veriyoruz. Bu sebeple çizilsin kırılsın istemiyoruz haklı olarak. Ben artık ayda bir siliyorum ekranı. Parlak ekranlar çok daha kolay çiziliyor. Mat ekranların kolay kolay çizildiğini görmedim.

Geri
Yukarı