Mikrofon kalitesi düşük olduğu için SS Arctis 3 iadesi mantıksız mı?

Zoeyx

Kilopat
Daha fazla  
Ben 12 günlük kullanımdan sonra Arctis 3 kulaklığımı iade etme düşüncesine girdim çünkü beni mikrofon konusunda bir memnuniyetsizlik ile karşı karşıya bırakıyordu. Bu fikre de en son CS:GO oynarken artık insanların eşek sesi gibi burnundan mı konuşuyorsun demesinden sonra canıma tak etti ve iade gereği duydum. Peki yanlış mı yaptım ben? Şimdi iade kabul olursa Hyperx Cloud 2 düşüncem var ama herkes eziyor Cloud 2'yi. Yani profesyonel çapta CS:GO oynuyorum, ilerde daha da profesyonelliğe gidebilir. Hem de yayıncıyım. Bir fikir verin,forumun köklü moderatörleri ve sevgili Technopat üyeleri.

Laptop kullanıyorsanız mikrofonu açık kalmış olmasın. Mikrofonu bir Cloud 2 klasında değil ama eşek sesi biraz ağır olmuş. Bakın kayıt aygıtlarında sorununuz devam ederse ve gerçekten sesi sizi memnun etmemeye devam ederse Cloud 2 alabilirsiniz Arctis 3’ten başarılı bir kulaklıktır her konuda. Biraz yaşlandı ama ses cihazları ekran kartları gibi çabuk eskimiyorlar.
Ama sorununuzun çözülebileceğini düşünüyorum Arctis 3 mikrofonu gayet kaliteli ve sesli iletişim için yeterli.

@Batuhan A. @Alp Çiçek Anladım dediklerinizi yaani bakalım iadeye verdim kabul edilirse para geri verilirse tekrar aynı markayı almak baya saçma olur hyperx cloud 2 ye geçerim . ama iade olmazsa dediklerinizi dikkate alıcam

Bende bizzat kullanıyorum. Çekeme doğru koyunca bir sıkıntı olmuyor ama ağıza doğru koyunca aynı şeyleri bana da söylediler. Kitapçığında duruş şekli olması lazım.

Hocam iade edebildin mi?
Bende iade talebinde bulundum.

Arctis 3, iyi diye yırtınanlara ben artık bir şey demiyorum. Mikrofonu öyle bir rüzgar sesi alıyor ki, sanki kapıdan biri gelip üflese o rüzgar sesini alacak kadar! Eh be güzel kardeşim mikrofonu var. İyi güzel hoş. Rüzgar kesici neden yok? Ben sürekli konuşmaya girmeden önce uğraşmak zorunda mıyım? Sesim nasıl geliyor diye, rüzgar sesimi alacak mı diye?

Ben böyle bir ses yüksekliği görmedim. ARCTİS 3 alacaklara sesleniyorum. Eğer ben bu kulaklığı alacağım diyorsanız. MÜZİĞİ unutun. Sadece OYUN oynayın.

Bende G430 var ve ilk zamanları banada oyun oynarken çok cızırtılı falan geliyor dediler. Ben sorunumu kayıt ayarları, kayıttan yürüt ayarlarını yani hepsini fabrika ayarlarına sıfırlayarak ve Steam'den de mikrofon sesini test ederek kıstım. Şuan karşı tarafa sesim çok güzel gidiyor. Benim yaptığım yöntemleri denemeni öneririm. Bende o sesi çözmek için çok uğraşmıştım.

Hocam iade edebildin mi?
Bende iade talebinde bulundum.

Arctis 3, iyi diye yırtınanlara ben artık bir şey demiyorum. Mikrofonu öyle bir rüzgar sesi alıyor ki, sanki kapıdan biri gelip üflese o rüzgar sesini alacak kadar! Eh be güzel kardeşim mikrofonu var. İyi güzel hoş. Rüzgar kesici neden yok? Ben sürekli konuşmaya girmeden önce uğraşmak zorunda mıyım? Sesim nasıl geliyor diye, rüzgar sesimi alacak mı diye?

Ben böyle bir ses yüksekliği görmedim. ARCTİS 3 alacaklara sesleniyorum. Eğer ben bu kulaklığı alacağım diyorsanız. MÜZİĞİ unutun. Sadece OYUN oynayın.
KATILIYORUM HOCAM

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı