Mikrofon Tuşlu Kulaklık Önerisi

solace

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar, şu an AliExpress’ten aldığım Sades A6 model kulaklığı kullanıyorum fakat kulaklık oldukça eskidi ve tabiri caizse dökülmeye başladı. Kulaklığın çok sevdiğim bir özelliği olan mikrofon açıp kapama tuşundan vazgeçmek istemiyorum. Bu nedenle görselde gösterdiğim gibi mikrofonu mutelama tuşuna sahip ve mümkünse yine bu şekilde ses ayarına sahip bir kulaklık önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 60
Gamepower Mihawk kullanıyorum dediğin özelliklerden kat kat fazlasını veriyor.Markanın nadir kaliteli ürünlerinden biri.Mute tuşu,ses arttırma azaltma tuşu,rgb kontrol tuşu ve titreşim açma/kapama tuşu bulunuyor.

Gamepower almayın, aldırtmayın.

Kimi ürünü iş yapar neticede fakat az olmayacak bir kesim sorun yaşıyor. Mihawk konusunda hiçbir forumda veya gönderide sorun yaşayanla karşılaşmadım. Kendim de yaşamadım. Bilmediğiniz ürüne sallamayın. Marka mimli olabilir fakat bu her ürünün aynı olduğu anlamına gelmez.

Daha önce hiç kişisel deneyimim olmadı bu markayla, varsa sebebini söylerseniz sevinirim neden almamam gerektiğinin.
Kimi ürünü iş yapar neticede fakat az olmayacak bir kesim sorun yaşıyor. Mihawk konusunda hiçbir forumda veya gönderide sorun yaşayanla karşılaşmadım. Kendim de yaşamadım. Bilmediğiniz ürüne sallamayın. Marka mimli olabilir fakat bu her ürünün aynı olduğu anlamına gelmez.
Ballısın demek ki.

Ya açıkçası benim için marka fiyat fark etmez dediğim gibi aradığım en önemli şey mute tuşunun olması.

Ya açıkçası benim için marka fiyat fark etmez dediğim gibi aradığım en önemli şey mute tuşunun olması.

Tavsiyem şu boş yapan arkadaşın sözlerinden ırak olman. Kizaru vb. geri kalan modellerde sorun yaşayan çok. Fakat Mihawk sorunu yaşayan yok veya aşırı az ki forumlarda Mihawk yüzünden ağlayan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı