Millenicom abonelik iptali yaptırmıyor

Hairpen

Picopat
Daha fazla  
Millenicom'u aradık abonelik iptal ettirmek istiyoruz dedik tamam dediler süreci başlatıyorum dediler sizi birine bağlayacağım dediler. Tamam dedik bağladılar ve bu işlemi gerçekleştiremiyoruz deyip hattan düşürdüler. Sonra tekrar aradık bu sefer direk hattan düşürdüler. Aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Millenicom'u aradık abonelik iptal ettirmek istiyoruz dedik tamam dediler süreci başlatıyorum dediler sizi birine bağlayacağım dediler. Tamam dedik bağladılar ve bu işlemi gerçekleştiremiyoruz deyip hattan düşürdüler. Sonra tekrar aradık bu sefer direk hattan düşürdüler. Aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Taahhüt yok diye biliyorum o firmada. İstediğin zaman iptal ettirme hakkına sahipsin.

Online işlemlerden iptal ettirmeye çalıştım, iptal etmek için 5E basın diyorlar her bastığımda tekrar aynı şeyi söylüyor.
Online işlemler derken internet sitesinden bahsediyor.
Buraya giriş yapıp yeni şikayet kaydından abonelik işlemlerini seçerek iptal ettirmek istediğinizi belirtin.

Online işlemler derken internet sitesinden bahsediyor.
Buraya giriş yapıp yeni şikayet kaydından abonelik işlemlerini seçerek iptal ettirmek istediğinizi belirtin.
Hocam oluşturdum bir süre sonra arayacaklarmış. Teşekkür ederim yardım için.
Banka hesabınız varsa onla da oluyor.

Ek olarak online işlem merkezinde de iptal etmek için bir yer olabilir kontrol ettiniz mi?

Banka hesabınız varsa onla da oluyor.

Ek olarak online işlem merkezinde de iptal etmek için bir yer olabilir kontrol ettiniz mi?
Hocam banka hesabındanda oluyormuş dediğiniz gibi denedim bu sefer online işlemlerden yaptım diye kabul etmedi geri çektim ama hala var gözüküyor şimdide bu sorun oldu :D

Son düzenleme:
Edevlet üzerinden iptal başvurusu yapın. Yaptıkları şey hukuksuz bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı