Millenicom İnternet Alınır mı?

Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyorlar bende bi 3 ay denedim tam emin olmamakla birlikte sanki Türk Telekomdan daha iyi gibiydi adil kullanım kotası olmayanı alırsanız rahat edersiniz sanki fiyatı da iyi .

Türknet mantığının aynısı altyapı Türk Telekom ama merkezdeki cihazlar onlara aittir ve öylelikle 100 mbps verirler ama onların altyapısında değilsen aynı Türknette ki gibi en fazla ne kadar verirler bilemem en azından ben Türknet kullanıyorum 35 alıyorum. Millenicom için kesin bir şey diyemem.

Türknet mantığının aynısı altyapı Türk Telekom ama merkezdeki cihazlar onlara aittir ve öylelikle 100 mbps verirler ama onların altyapısında değilsen aynı Türknette ki gibi en fazla ne kadar verirler bilemem en azından ben Türknet kullanıyorum 35 alıyorum. Millenicom için kesin bir şey diyemem.
Ben kontrol ettirdiğimde binamın altyapısına göre 100 Mbps alabiliyormuşum. Sizce TTNET'in sözleşmesi bittiğinde almalı mıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı